Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, ha inkább elmegyek...

Jól teszem, ha inkább elmegyek otthonról amíg a párom elhozza magunkhoz a gyerekét?

Figyelt kérdés
A párom minden szombaton elhozza a 7 éves kislányát hozzánk, olyankor ugye nálunk eszik, otthon vagyunk hárman, játszunk, számítógépezünk, ha jó idő van csavargunk, de a párom exe mindig kifaggatja a gyereket hogy mi volt apádéknál és amibe tud beleköt. Beleköt abba hogy mit főztem, pedig normális kaját csinálok, meg hogy mi a négy fal között mit csináltunk, miért nem azt csináltuk, hánytól hány óráig van nálunk a gyerek, lehetőleg minél tovább legyen, mert addig se nyűglődik vele, ha fél órával később van elhozva már balhézik stb. Arra gondoltam ilyenkor otthon se leszek és főzni se fogok mert elegem van hogy a gyereken keresztül mindent tud és utána meg piszkál.
2015. nov. 14. 11:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
37%
az a nagy büdüs igazság, hogy a párod még nem vált le az exéről... ugyanis ha tisztelne téged, hogy neveled a számodra vadidegen gyereket, akkor nem bosszantana azzal, hogy rögtön elmeséli, amit az exe mondott... neked ehhez qvára semmi közöd, főleg úgy hogy te főzöl, játszol, törődsz a gyerekükkel. Szóval a pasid tegye helyre azt a hulyepcsát...és akkor rend lesz.
2015. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
9%

ezzel csak fokozod a problémát

felnöt nő ne bujkáljon már mint egy tini akit cikiznek a suliba

ha hat rád majd leszokik róla

2015. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, éld az életeteket, ahogy az jó.

A párod... hát én nem közvetíteném az exem hisztijeit.

2015. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Költőnő adta a legértelmesebb választ. Sz@rd le, hadd visítozzon! A palidnak meg mondd meg, hogy nem vagy kiváncsi a hárpia hülyeségeire.
2015. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azért mondja el nekem a párom hogy miket mondd az ex, mert megmondtam neki anno, hogy soha, semmit ne titkoljon el előlem, mindent tudni akarok, akár rossz, akár jó. A párom azt mondja, mindig leszidja, hogy foglalkozzon már a saját dolgával, de még sincs így pedig állítólag a nagy Ő-vel van most együtt.
2015. nov. 15. 14:19
 26/26 anonim ***** válasza:
Így meg no problem, röhögjetek rakta nagyot.
2015. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!