Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, ha inkább elmegyek...

Jól teszem, ha inkább elmegyek otthonról amíg a párom elhozza magunkhoz a gyerekét?

Figyelt kérdés
A párom minden szombaton elhozza a 7 éves kislányát hozzánk, olyankor ugye nálunk eszik, otthon vagyunk hárman, játszunk, számítógépezünk, ha jó idő van csavargunk, de a párom exe mindig kifaggatja a gyereket hogy mi volt apádéknál és amibe tud beleköt. Beleköt abba hogy mit főztem, pedig normális kaját csinálok, meg hogy mi a négy fal között mit csináltunk, miért nem azt csináltuk, hánytól hány óráig van nálunk a gyerek, lehetőleg minél tovább legyen, mert addig se nyűglődik vele, ha fél órával később van elhozva már balhézik stb. Arra gondoltam ilyenkor otthon se leszek és főzni se fogok mert elegem van hogy a gyereken keresztül mindent tud és utána meg piszkál.
2015. nov. 14. 11:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Ne a gyereket büntesd.

Akármit csinálsz, annak a nőnek nem lesz jó semmi.

2015. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
Ne menj el otthonról, de "ne foglalkozz" a gyerekkel. Aztán ha az ex telefonál, akkor a párod mondja meg, hogy ő főzött, ő találta ki a programot, az ő ötlete volt hogy milyen mesét nézzenek, ő adta rá a rózsaszín pólót a piros helyett stb.
2015. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Költőnő? ***** válasza:
43%
és miért nem sz*rod telibe h mit károg? Persze az embered is a sarkára állhatna és leugathatná.
2015. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%
Olyat szagolsz amilyet szakitottal!
2015. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ne menj el, mert akkor neked nem lesz kapcsolatod a gyerekkel. És ha hosszú távra tervezel a pároddal, akkor fontos, hogy jó viszonyban legyél a gyerekével.

Az exet meg a párodnak kéne leállítania. Ne neked panaszkodjon, hogy mikbe kötött bele az ex, hanem tegye helyre. Nem is értem, hogy ezeket minek mondja el neked, ezzel csak feleslegesen idegesít.

Egyébként ha elmennél, akkor meg tuti az lenne az ex baja, hogy te annyira utálod a gyerekét, hogy nem is akarsz vele lenni. Mindig találni fog valamit, amiért beléd köt.

2015. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%
Kerdezo, Te magadnak keresed a bajt, meg a ferjed is egy idiota. Mi a fenenek szamol be arrol neked, hogy mit mondott rolad es a korulmenyekrol az exe? Hacsak nem akar direkt bantani teged a ferjed. De tovabb megyek mi a loturoshimbilimbiert halgatja meg egyaltalan a ferjed az exet?
2015. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
Akkor abba fog belekotni, hogy "az a hülye kva nem törődik a gyerekemmel". Ne foglalkozz vele, emiatt nagy baromság lenne élménnyel otthonról, pláne, hogy a gyereke csattanna az egesz
2015. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
azért jó sok suttyó van ezen az oldalon, a válaszokból ítélve... miért bántjátok a kérdezőt, mikor ő próbál normális lenni... én voltam hasonló helyzetben, és nem egy kellemes élmény! Az ex egy mocsadék, ilyenek ált az elvált feleségek 90% -éka... sunyi, kapcsolat romboló, bosszúálló kigyók, és mivel lehet a legjobban bántani a másikat(ami szinte kivédhetetlen) a gyerekkel...
2015. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%

Ezt te irtad kérdező:


Örülnie kéne hogy fogadom a gyereket minden hétvégén, nem pedig szemétkedni.



Ja a feleség kosszonje meg neked hogy a gyereke láthatja az apját vagy mi,???



Te ezt tudtad hogy apukát valasztottal parodnak ugyhogy mostmar szagold azt a rózsát amit szakítottal!!!



Kozelesseged fogadni ha nem is neked de a gyerek apjának a te parodnak igen is !gyermeke!

2015. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
39%
Magyarázzátok már meg, miért a kérdező feladata a gyereknek főzni, foglalkoztatni vele, szórakoztatni? Értem, hogy együtt él az apjával, de (magamból kiindulva) a gyerek főleg az apjára kíváncsi, nem egy "idegenre". Nem is azt mondom, hogy szarja le, de azért ezek elsősorban az apa feladatai lennének.
2015. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!