Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól hogy nem megyek el az...

Attól hogy nem megyek el az esküvőre illene küldenem valamit?

Figyelt kérdés

Féltestvérem esküvője lesz. Gyerekmentes esküvő lesz,a meghívót mikor átadták mondták hogy a 6 éves lányom nem jöhet sem a szertartásra ,vacsira,sem a bulira.


Már akkor mondtam hogy nem tudom ki fog vigyázni a lányomra. Mondta féltesóm hogy oldjam meg de számít rám stb...


Az a helyzet hogy egyedül nevelem,az apja és annak családja nem keresi hogy rájuk bízzam. A bébiszitter nagyon drága. A szüleim és unokatesom szokott rá vigyázni ha úgy van de most ők is ott lesznek az esküvőn.


Eldöntöttem hogy nem megyek el kesz ami lesz,de nem tudom küldjek e pénzt-azt kértek mindenkitől.


2021. jún. 11. 10:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ilyen esetben nem kell adni semmit.
2021. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
90%
Én nem adnék. Valahogy amúgy se adnék. Elvárják, hogy adjon az ember, de amúgy meg valamikor nem is szívből jön.
2021. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit követelőzőnek tűnik az ifjú pár.

Akkor küldj pénzt, ha futárral küldik a kaját :D

2021. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
34%
Gyermekeknek tilos menni? Mi vaaan? Na ha nem vihetném a gyerekem, megmondanám, hogy akkor ott cseszd meg az esküvődet
2021. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
67%
Jogos, hogy nem akarnak oda gyereket már nem azért. Ki akarja, hogy ott sírjanak/rohangáljanak? Mellesleg ez a kettejük napja és ilyennek akarják. Ezen csak a vérmamik akadnak ki. Olyan ez, mint a nyaralás pároknak. Ki a fene akarja a gyereket hallgatni, hogy üvöltözik, ugrál, fröcsköl a medencénél? Senki. Nevelt gyerekekkel nem lenne probléma, de ez ma már nem "divat".
2021. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
59%
Ne menj el, ne küldj pénzt! És ha kérdezik , utána küldd el őket a francba
2021. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
47%

5, ha ez az ő napjuk, oldják meg két tanúval.

Mi azért hívtunk vendégeket, hogy velünk örüljenek, nem azért, hogy bálványként imádjanak aznap.

2021. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
74%
Alapból azt mondtam volna, hogy valamit adhatsz, de ez, hogy sehova nem viheted a 6 évest (aki már nem olyan kicsi, hogy ne tudna csendben maradni, ha kell), de menj és oldd meg… ez alsó hangon is nem szimpi, tehát nem kell semmit adnod.
2021. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
89%

#7

nem kötelező elmenni, mint a mellékelt ábra mutatja. Ennyi. Vannak, akik megértik és vannak, akik nem. Kettős mérce nagyon megy ebben a rothadó világban.

2021. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
74%

5-ös, te valami vérbanya lehetsz.

Definiálnád "jó gyerek" fogalmát?

Egy kisgyerek képességei alapján nem elvárható, hogy 20-40 perces szertartást csendben végigüljenek, hiszen ez 1-2. Osztályban sem elvárható, azért vannak mozgásos, játékos feladatok ennek a korosztálynak.

Természetesen tiszteletben tartanám a pár kérését, de a gyerekem nem valami utánfutó, hogy lecsatolom, aztán kész. Egyébként én meg tudnám oldani, de aki nem tiszteli a gyerekem, a családom, ráadásul rokon, annak nem mennék a "nagy napjára" ünnepelni.

Az én esküvőmön, a szertartás alatt több kisgyerek is hangoskodott, volt, aki tényleg nem bírt magával, de őt kivitte az apja a teremből. Engem egyáltalán nem zavart, mert pszichológiai ismeretem okán tudom, milyen egy kisgyerek. Eszembe nem jutott volna kizárni a gyerekeket egy ilyen nem mindennapi eseményből, menyasszony szép fehér ruhában, nagy torta, díszek, zene, sok ismerős, rengeteg lufi!

Kislányommal mi is voltunk esküvőn már, ő a mai napig emlegeti a dudálást, meg a menyasszonyt, ő is beöltözik itthon sokszor menyasszonynak.

2021. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!