Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jött haza még...

Mit tegyek? Nem jött haza még a lányom pedig 3-ra ígérte hogy haza jön hívom de nem veszi fel, teljesen kétségbe vagyok esve 17 éves nagyon féltem. én meg lassan indulok a munkába ő meg sehol.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 23. 04:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
94%
úúf szegény :S de azért az a haver is kapjon fejmosást! neki is lehetett volna több esze mint éjjnek évadján motorozni
2010. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, hogy ennyivel megúszta. Annyira utálom a motorosokat és azokat a szülőket, akik agyilag éretlen gyereküknek motort engednek.
2010. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz nagyobb baja a lányodnak.Ez jó igy érettségi évében ha jól gondolom:( Még szerencse hogy tudtak szólni a munkahelyedre..
2010. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
Jobbulást és kitartás nektek!MAjd íírd emg h van a lányod!
2010. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Buliba ment.. mert az egyik barátnője megtartotta a szülinapi buliját. És megbízok a lányomba, nem szokott nagyon buliba járni.. Persze nem szidtam le a lányomat mert elmondta hogy időbe elindultak csak történt ez a baleset.. nagyon megijedtem nem tudok aludni egyszerűen az idegtől.. Nagyon sírt sokkot kapott.. ez a nap nem az én napom. Főnök megértett,neki is van gyereke..
2010. aug. 23. 21:49
 66/71 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sajnálom!! Még az a szerencse hogy a főnők megértett! Amugy 2-ig meló!

Jézusom!!

2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az orvossal beszéltél és elmondta, hogy stabil a lányod állapota és jobban lesz. Vagyis gondolom már így van és kicsi az esélye, hogy komolyabb baj legyen.

Szóval megnyugodhatsz, hiszen most már csak ezt kell kibírni valahogy, aztán pár hónap múlva már lesz, hogy napokig eszetekbe sem jut.

Nyugi, nem lesz mindig ilyen nehéz.


Teljesen normális, hogy ideges vagy.

Ha nem tudsz aludni akkor nézz meg egy filmet, vagy igyál egy csésze kakaót vagy teát stb.

Ne stresszelj azon, hogy most nem tudsz aludni mert akkor csak rosszabb lesz.

Nem tudom kell-e menned dolgozni pl. holnap, ha igen akkor se idegeskedj. Én többször mentem be úgy, hogy egy percet sem aludtam az idegtől. Ha lefoglalod magad nem nagyon van időd elálmosodni. A főnök pedig biztos megérti, hogy egy kicsit szétszórtabb vagy.


Kívánom, hogy minden rendbe jöjjön! A lányodat pedig szerintme most nem érdemes leszidni, hiszen van épp elég baja már. Ráadásul ha ő időben elindult, csak a baleset miatt késett akkor azért másképp néz ki a helyzet.

Abban biztos vagyok, hogy nem kell neki a motorozás veszélyeiről sem papolni, nem nagyon akar majd ezek után motorra szállni!


Azt viszont mondd meg neki, hogy aki bevezette őket az árokba azzal szakítsa meg a kapcsolatot.

Ha ilyen felelőtlen akkor máskor is probléma forrása lehet, ne barátkozzon vele a lányod.

Ha nem az ő hibája volt a baleset akkor se, hiszen képes volt utast vinni sisak nélkül! Felelőtlen volt!

Érdemes lenne szüleinek is mondani pár szót, figyeljenek jobban a felelőtlen kölykükre mert közveszélyes.

2010. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

Szomorú dolog mindig ilyet hallani, még így is, h nem ismerjük személyesen az érintetteket.

Én mikor láttam, h motorral közveszélyes vagyok, rögtön eladtam. Most már autóval járok mindenki nagy örömére, de most már sokkal felelőségteljesebben próbálok meg közlekedni.

2010. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
o.. ez szomorú. :(
2010. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom és jobbulást a lányodnak :( A legjobb amit tehetsz, hogy higgadt maradsz és mellette állsz amég felépül. Este pedig meleg tej mézzel, jó puha ágy és garantált az alvás. Ne gondolj a rosszra, kapcsolj ki. Tudom könnyű látatlanban ezt tanácsolnom, de ez lesz a legjobb mindekettőtöknek. És örülj, hogy nem lett komolyabb baj, most ez a legfontosabb.
2010. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!