Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jött haza még...

Mit tegyek? Nem jött haza még a lányom pedig 3-ra ígérte hogy haza jön hívom de nem veszi fel, teljesen kétségbe vagyok esve 17 éves nagyon féltem. én meg lassan indulok a munkába ő meg sehol.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 23. 04:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ, HA MÉG NEM TETTED MEG EL NE OLVASD ebben a helyzetben az eddigi hozzászólásokat. Írtunk a sok tiniről, akinek nincs kedve időre hazaérni... Ne idegesítsd fel magad most ezzel szerintem.


NAGYON SAJNÁLOM, ami történt!!!

Jobbulást kívánok a lányodnak, neked pedig sok erőt és kitartást!


Hagyd a válaszadást, menj csak a lányodhoz, ne velünk törődj.


Sok erőt kívánunk nektek!

2010. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom sisak nélkül motorozott ezek szerint.Sajnálom szegényt, de 17 évesen lehetne annyi esze, hogy minimum sisak néklül nem ül fel rá.A sofőrről ne is beszéljünk,mennyire felelőtlen.És ilyenkor szidják a motorosokat, sajnos jogosan, bár szerencsére kevés ilyen hülye van közöttünk.
2010. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

Jobbulást a Lányodnak!!


Vigyázz magatokra!!


Irj majd h mi van a lányoddal.


nagy levegő,nyugalom,bár már belegondolni is rossz,mi volt amikor hívtak a kórházból..kisebb fajta szívrohamot kaphattál..Szoritok a lányodnak!

2010. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

Úristen:'(

Remélem hamar felépül:(.

Ha bármi van írj!

2010. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
szegény:( Jobbulást neki!
2010. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

Nyugi!! Semmi baj nem lesz csak a jóra gondolj!!

Jobbulást a lányodnak

2010. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
Jobbulást a lányodnak!
2010. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

jaj istenem most meg miért sajnáljátok?

én is minél hamarabbi felépülést kívánok de erről csak ő maga tehet!

2010. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

Jobbulást a lányodnak, neked meg kitartást, és reméljük, ez tanulság lesz neki is (meg aki vezetett, annak is), hogy legközelebb vigyáznak magukra (sisak, világítás, és körülnézés, mert nem csak az vezet, aki szabályos), az éjszaka veszélyes, itt az eredmény...

Engem egyszer szállított haza valaki Esztergomból fél óra alatt Budapestre, hát féltem, de a többiek még legalább 1 órával tovább maradtak, én viszont nem maradhattam tovább...

2010. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük a kislány tanul az esetből, s örül, hogy "ennyivel" megúszta.
2010. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!