Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Édesanyám kórházban van, előreláthatólag 4 hétig.Abból már 1 letelt.Szeretném meglátogatni 6 hónapos babámmal.Vonattal mennénk, mert nincs autónk.De a férjem nem enged, mert azt mondja veszélyeztetem a babát az utazással, és felelőtlen vagyok.( 45 km az út, 1 óra)Már összevesztünk emiatt.Megőrülök, ha nem mehetek be hozzá, mert senki sem látogatja meg.Testvérem is ritkán tudja, mert dolgozik.Kérlek tanácsoljatok valamit.Képes lennék szembeszállni a férjemmel...Eddig is egyedül kellett megoldanom, ha valahova utazni kellett.
2010. aug. 2. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a férjed az apukád vagy a bébicsősződ?Ne haragudj de én mennék a helyedbe nem engedélyt kérnék hanem közölném h megyek,mit tud tenni bezár?
2010. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha a férjed a babát félti, akkor mond meg neki hogy mennyen veled.
2010. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondtam, hogy nem az apám, hogy bármit megtiltson.Csak az én higgadt véremen múlik, hogy nem rendeztem óriási botrányt...
2010. aug. 2. 19:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha eljönne a férjem, az max egyszer történne meg, ha előbb eltud munkából szabadulni, de szabit nem kapna.De a 4 hét alatt én nem egyszer szeretném meglátogatni, hanem minden héten legalább egyszer.
2010. aug. 2. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

De jó,szóval vonatozni bármi áron lehet csecsemőkkel,csak az apjával nem mehet sétálni...

A dolog ott kezdődik,hogy mit csinálsz a csecsemőddel a kórházba?Kint hagyod az udvaron?Ugyanis be nem viheted az osztályra.Nem oda való.Tessék már kicsit gondolkozni.

Egyébként fél éves gyereket otthon lehet hagyni apával/nagyszülővel,keresztszülővel.

2010. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heti 7 nap nem dolgozik-szerintem. A kórházban szombaton vagy vasárnap is lehet menni. Szóval mehetne veletek.

2.verzió : 6 hónapos baba kibír 4 órát anya nélkül, annyi idő alatt megfordulsz-vigyázzon ő a kicsire.

3. lehetőség : Megkérsz valakit (akár ezen az oldalon is találsz rendes, segítőkész embereket), aki elvisz autóval. ( Max fizeted a "benzinpénz".)

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha Győr környéki vagy én is szívesen segítek! :)

2010. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Nem vinném be természetesen a kórházba, de van egy park rész fákkal és padokkal, oda nyugodtan vihetem.Vigyázni senki nem tud rá, mert nagyon messze laknak a nagyszülők, senki ismerős nincs a városba, ahova nem olyan rég költöztünk.A nagyszülökhöz 3 óra a vonatút, oda vonatozhatunk a babával...És Győr is messze van:(

2010. aug. 2. 19:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy az apjával nem mehet sétálni????Én lennék a legboldogabb, ha legalább egyszer elvitte volna a fél év alatt :(
2010. aug. 2. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vigheted magadal???

Akkor tesék szívem, most lett etetve, 4óra múlva itt vagyok, de tej is van a hűtőben, megmondom anyunak, hogy jobbulást kívánsz! - azzal ajtón ki

2010. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!