Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jött haza még...

Mit tegyek? Nem jött haza még a lányom pedig 3-ra ígérte hogy haza jön hívom de nem veszi fel, teljesen kétségbe vagyok esve 17 éves nagyon féltem. én meg lassan indulok a munkába ő meg sehol.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 23. 04:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
77%

Én 18 vagyok, tavaly 1 óráig engednek ki, de volt, hogy elkéstem a buszt, és nyugodtan buliztam tovább fél négyig. Valahol tudtam én, hogy fel kéne hívni anyut, de nagyon jó volt, meg olyan "cikinek" hangzott az egész, hogy senki más nem hívogatta anyucit emiatt. Fél négyes busszal haza, háromnegyedre otthon voltam. Anya sírva fogadott a konyhaasztalnál, és látszott rajta, hogy tényleg nagyon aggódott. Megígértette velem, hogy ugye soha többet nem csinálok, ilyet, ugye nem fogok elveszni, mert már a rendőrséget akarta hívni. Elengedett a következőre is, de megígértette, hogy "ugye most nem fogsz elveszni megint".

Olyan bűntudatom volt, (jogosan, megjegyzem), hogy az rosszabb volt, mint egy jó atyai pofon. Azzal mindent lerendeztünk volna 10 perc ordítással, és a következő bulin (tiltás után), megint dacból nem szóltam volna.

2010. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
84%

Rohadt nagy bunkóság, de tizenévesen én csináltam olyat, hogy ha tovább akartam maradni, egyszerűen nem szóltam, mert tudtam jól, hogy akkor úgy is az van, hogy azonnal gyere haza, nem maradhatsz, irány haza stb. Ha tehát szóltam volna, hogy nem megyek, akkor megmondják, hogy igenis irány haza, ha meg mégis maradok, akkor elrontották a kedvem plusz úgyis le leszek cseszve, mikor hazaérek ezért nem mondtam inkább semmit megspóroltam magamnak egy plusz pampogást és hazamentem mikor én úgy gondoltam.


Persze, ha késtem, akkor sose tudta senki azt mondtani, hogy de jó, hogy megvagy, úgy aggódtunk, mindig csak le lettem cseszve, meg mostantól nem mehetsz stb. Pedig, ha elmondja, hogy ő aggódik, meg szar neki, akkor lehet változtatok a hozzáállásomon. De ha csak baszogat, akkor minek?

2010. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy konkrétan hova ment a lányod? Vagy csak azt, hogy bulizni. Ha az előbbi akkor el lehetne menni a helyszínre. (bár feltételezem, hogy az utóbbi, mert akkor valószínűleg rég elmentél volna megnézni, hogy miújság). Cuccai meg vannak? (..mondjuk csak nem nagy táskával megpakolva indult el bulizni. Az kicsit gyanús lett volna) Barátja van? (ha igen fel lehetne hívni, vagy elmenni személyesen) Ezekből sok minden leszűrhető és újabb dolog amiből ki lehetne indulni és talán utol tudod érni.
2010. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem 3 óráig dolgozik a kérdező!! Mert anyu is addig szokott
2010. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs ott net. Kiváncsi vagyok a fejleményekre....mindjárt megyek és beköttetem :D
2010. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, ez sajnos ez a kor, ő el sem tudja képzelni, te mennyire aggódsz. Nekem is ennyi idősek a lányaim, és ők is csináltak ilyet. Csak egyszer! Mert utána elmagyaráztam nekik, hogy milyen érzés nekem, hogy semmibe vesz, hagyja, hogy aggódjak és mi van, ha pl a családban történik valami és hirtelen szükség van rá véradás vagy valami miatt és azt sem tudom hol van. Remélem többször nem fordul elő, és neked is hazajön a lányod és megérti. Ne szidd, csak érezze, hogy neked milyen érzés. Pl. én sírva fakadtam előtte, remélem átérezte az én helyzetemet is.
2010. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
77%

Remélem már hazaért, vagy fevette a telefont.

de, ha nem tudott volna beszélni a lányával a kérdező, biztos nem ment vona el dolgozni. Legalábbis, én nem tudnék úgy menni, hogy közbe tiszta ideg vagyok, hogy mi lehet vele. Ezt azért bármilyen munkáltató megértheti.

Remélem nincs semmi baja.

2010. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%
10:27 - Sajnos ez a megértés nem jellemző a munkáltatók legtöbbjére...
2010. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
93%

Magyarázd el neki, h ha valamilyen oknál fogva nem ér haza

akkora amikora mondta akkor legalább egy telefont engedjen meg neked.

Gondolom van mobilja.

A másik vasárnap este hová megy, h 3 ra ér haza?

Remélem már haza ért.

2010. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
88%

ma 10:27 vagyok.

Nem értem a lepontozásom okát.., nem mintha érdekelne. :D

Bár, nekem nincs gyerekem, de ne mondja nekem senki, hogy nyugodtan eltudna menni dolgozni, ha azt sem tudja mi lehet a gyerekével! Ilyenkor átfut az ember agyán minden, még a legrosszabb is.

Hát, hol nem sz@rnám én le akkor a főnökömet? Pénteken hívott a párom , hogy a kutyámmal lehet menni kell a kórházba.., ott hagytam mindent, felhívtam a főnökömet, és kész. Pedig ő "csak egy" kutya. Biztos vagyok benne, hogy ezt megértené, vagy, úgy is elengedné, ha valami lenne.

22/L

2010. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!