Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jött haza még...

Mit tegyek? Nem jött haza még a lányom pedig 3-ra ígérte hogy haza jön hívom de nem veszi fel, teljesen kétségbe vagyok esve 17 éves nagyon féltem. én meg lassan indulok a munkába ő meg sehol.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 23. 04:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
51%

Most esett csak le!


A kérdező lánya délután 3 órára gondolt!


:D

2010. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
10:59 - Becsüld meg a jó főnöködet, a legtöbb nem ilyen. Anyut meggyanúsította a főnöke tavaly, hogy lógni akar, amikor visszatérően folyamatosan hasmenéssel írta ki az orvos, ahogy meggyógyult az egyikből, egy héten belül vissza is esett, a leginkább vírusos időszakban, kicsi gyerekeket tanít, bármelyiktől elkaphatta, mert a szülő is betegen küldi be sokszor...
2010. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Majd holnap meglátjuk mennyire jó főnök. :D Nem mondtam, hogy elkérezkedtem, csak, hogy felhívtam. Elvitte a főbejárat kulcsát, minket bezárt, és kérdeztem, hol a pótkulcs, mert nagyon sürgősen haza kell mennem, mert a kutyát vinni kell a kórházba. De, megmondta, hol a kulcs. Ma nem kellett menni, majd holnap kell. Én péntek óta nem beszéltem vele. Ha kirúgott volna, csak szólt volna?!
2010. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
Megint én. igen, viszont sok főnök elég izé. Mindenben csak a kifogást keresik. de, ha anyukád bement volna, és elkapta volna valaki, akkor azon problémázott volna, h minek megy betegen. :S
2010. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még várjuk ki a végét, velem táppénz utáni első munkanap köszönték meg az addigi munkámat... Szerintem a kérdező dolgozik, remélem, a lánya épen hazaért, a lelkiismeret-furdalás a minimum, amit megérdemel...
2010. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
hazaért már a lányod?
2010. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
valszeg haza, azért nem olvassa
2010. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
Kénytelen voltam elmenni dolgozni főnök nem nézte volna jó szemmel, munkahelyemre telefonáltak 6-kor hogy bevitték a kórházba. Az egyik haverja elvitte motorozni és bele mentek az árokba. Lányomnak betörött az orra, a fejét össze varrták. keze eltörött és agyrázkódása van bent tartják a kórházban, a mobilját elhagyta valahol.. Tiszta ideg vagyok,.. Most megyek vissza a kórházba beviszek ruhákat.
2010. aug. 23. 12:08
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
:(
2010. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Istenem! Ezek szerint nem neveletlen volt, hanem tényleg baj van... Remélem nem lesz komoly
2010. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!