Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jött haza még...

Mit tegyek? Nem jött haza még a lányom pedig 3-ra ígérte hogy haza jön hívom de nem veszi fel, teljesen kétségbe vagyok esve 17 éves nagyon féltem. én meg lassan indulok a munkába ő meg sehol.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 23. 04:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
69%
Nemtudom mit van mindenki felhűborodva h hajnalig elvan engedcve egy 17éves lány...bár én fiu vagyok engem kb 16éves koromtol mindig elengedtek akármikor jöttem is haza csak azt kellett megmondanopm hányra érek haza és akor haza is kellett érnem ha azt mondtam h 4re akor arra ha éjfélre akor arra....van egy hugom és ez vele is igyvan persze őt jobban féltik meg h hovamész kivel stb meg gyakran elmegyek érte éjjel ha ugy jön ki de akkorse értem a felháborodást h juj elvan engedve...még mindig jobb mintha egyetemen jönne rá h jé ez az alkohol jé ez a buli aztán őlessz a csapat ribanca...
2010. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
68%
Engem is elengedtek bárhova bármeddig 17 évesen, a tiltás csak az ellenkezőjét váltja ki. Láttam rá példát, hogy a jótanuló apuci kislánya ha egyszer véletlenül elszabadult egy buliba hányásig itta magát és aláfeküdt a fél bandának. Mert ugye kapni kell az alkalmon kitudja mikor lesz megint.
2010. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 vagyok, de ha tovább maradok egy bulin akkor minimum egy SMS-t dobok, hogy egyáltalán élek-e még.

Én se hagynám annyiban a dolgot, ha a te helyedben lennék. Az a minimum, hogy bünti jár, de egy hosszas elbeszélgetést is mellécsapnék.

Azért remélem, hogy hazaért. Írj, hogy mi van!

2010. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
42%

Remélem hazaért és nem úgy kell végigdolgoznod (vagyis inkább végigszenvedned) a napot, hogy nem tudod mi van vele!


Szerintem igenis fel lehet ezen háborodni.

Hajnali 3ra érjen haza az még egy 24 körüli nőnek is késő van.

Egy 17 éves kislánynak pedig legyen bármilyen érett is, nem olyan az agya nem elég dörzsölt még vagy hogy mondjam. Szóval még ha okos akkor is belekeveredhet nagy hülyeségekbe vagy rászedhetik csúnyán. Elég gyerek még 17 évesen az ember.

Nem kellene ilyen sokáig elengedni.


Ha pedig nagyritkán mégis, mert különleges esemény van akkor az a minimum, hogy időre hazaér. Különben máskor el sem engedik alapesetben...


Én egy ideig semeddig sem engedném most el, szenvedjen csak.

Aztán elengedném de mondjuk este10ig. Szarom le, hogy a jó bulik kb 11kor kezdődnek el.

Majd járhat pár év múlva amikor felelősségteljesebb lesz.


Nekem hisztizhetne, én égetnivalóan rossz gyerek voltam, nem hat meg.


Kiváncsi vagyok mi lett, a lányod milyen magyarázatot ad majd. Remélem azért nem történt baja és te is megnyugodtál már, kérdező.

2010. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
90%

Nem para, majd előjön. De azért jó h vannak ilyen szülők. Ha én két hétig nem jönnék elő, anyámékba felvetődne a kérdés h a "Gyerekkel mi van?", rá egy héttel, h "Ne hívjuk fel?" :P :D

19/F

2010. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
97%

Remélem hamarosan hazajön:) Nekem is volt egyszer ilyen hogy azt beszéltük meg hogy 11re szalagavató(bnőmé) után otthon leszek.De kaptam ajándékba az utána jövő zártkörű buliba jegyet. A telefonom meg lemerült... S én megmondtam hogy hazamegyek a szalagavató után,mert nem vagyok az a nagy bulizós.De elmentem a buliba utána,anyumnak szóltam hogy maradnék még kicsit,s igy reggel 6kor mentem haza, Nagyon jól éreztem magam,s ő is nyugodt volt mert tudta hol vagyok.Óránként 2óránként felhivtam h minden oké.Azóta se voltam ám sehol buliban, de az az egy elég volt.Legalább tudom milyen.

Ő is haza fog menni:)

2010. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a minimum, ha már hazaérni időre nem tud, hogy rád csörög vagy küld egy SMS-t, hogy ne aggódj miatta. Remélem, nem történt baj, és a legrosszabb neki az lesz, hogy egy darabig nem mehet sehova. Nem is az elengedés, hanem hogy tartaná a szavát. Ha baj történt, akkor meg egy újabb tanulság a világnak, hogy nem biztonságos az éjszaka (még én 25 éves nőként se érzem magam biztonságban az utóbbi években már este 8 után se mindig). De remélem, nem történt baj, és van még lehetőség észhez téríteni. Én amúgy bírom az italt, de tudom a trükkjét, hogyan ne legyek részeg, és ehhez nem kellett soha részegnek lennem (pedig próbálkoztak vele mások, hogy leitassanak, én nyertem, ők meg vesztettek pár emléket abból a napból), azért nehogy már az legyen a menő, aki hányásig issza magát, bocs.
2010. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van baj, én úgy értelmeztem a dolgot, hogy a telefonja nem merült le simán csak nem veszi fel.

Tehát kicsöng, de nem veszi fel. Nincs az automata hang, hogy nem elérhető meg hasonlók...

A kérdező legalábbis ezt írta, vagyis amit írt az ezt jelenti.

Írjátok itt, hogy lemerült a telefon...

Ha lemerül akkor bemondja a géphang, hogy nem elérhető vagy hasonló. Ha nincs hálózat szintén.

Nem kötekedni akarok, csak már én éreztem magam hülyének mert többen írták a lemerült telefont.

2010. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőnek!

Kicsöng, tehát nem veszi fel.

Amugy pedig, ha hajnali 3ra kellett volna hazaérni és 4kor sem veszi fel (kérdés kiirása) akkor tudatosan nem veszi fel vagy valami baj van!

2010. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

Amugy sztem ezt a választ hogy mi lett a lánnyal, délután vagy este fele fogjuk megtudni.

Irta a kérdező, hogy megy dolgozni.

Nem lehet tudni, van-e gép ott.

2010. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!