Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jött haza még...

Mit tegyek? Nem jött haza még a lányom pedig 3-ra ígérte hogy haza jön hívom de nem veszi fel, teljesen kétségbe vagyok esve 17 éves nagyon féltem. én meg lassan indulok a munkába ő meg sehol.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 23. 04:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hívd fel...vagy valamelyik haverját, aki vele van.
2010. aug. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
88%
ja bocsi csak most látom, hogy nem veszi fel...akkor marad a haver hívása
2010. aug. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
91%
Jól van a lányod? Ha igen, elbeszélgetnék Vele a helyedben arról, hogy min mentél keresztül. Meg azt hiszem, hogy el kellene telnie nálam egy kis időnek, míg újra elengedném hajnalig. Szerezze vissza a bizalmadat!
2010. aug. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
79%

Hát, nem leszek népszerű, de azt hiszem, én két csengőfrásszal adnám a tudtára, hogy máskor méltóztasson értesíteni, ha valami megakadályozza abban, hogy betartsa a megállapodásunkat. Az ilyen buta libák írogatnak utána ide kétségbeesve, szívszaggató hangvételű kérdéseket, hogy miért ilyen szigorúak velem a szüleim????

A mai világban nem kifogás a telefon hiánya, ha az övé épp lemerült, bármelyik haverjáéval rám tudna csörögni, csak annyit, hogy anya, ne izgulj, itt vagyok, jól vagyok, ha nem gond, itt aludnék Gabival, Gizivel, Julcsival. Ez 17 évesen már elvárható. Ha a kisasszony ezzel még nincs tisztában, biztosan nem engedném el bulizni addig, amíg meg nem tanulja.

2010. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos, hogy indítanám a kereső csoportot és a mentő osztagot meg mindent :D


Aztán ha előkerülne akkora pofont kevernék le neki, hogy egy hónapig nem felejti el.


Értesd meg vele, hogy ha ilyen van hívjon fel.

Én ha 15 percnél többet kések mindig telefonálok, hogy később megyek.

Akkor is ha olyan a helyzet...

2010. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
42%
Jézusom! Én eleve nem engednék el egy 17 éves gyereket hajnalig, hiába van nyár, egy gyerek még ne bulizgasson hajnalig, mert veszélyes olyankor kint járkálni. Ha előkerül, egy jó darabig ne engedd el sehová! Legyél vele szigorú, mert ha azt látja, hogy sosem kap büntetést az ilyenekért, akkor azt hiszi, mindent megtehet. Majd ha nagykorú lesz, saját lakása lesz és nem fogja otthon senki idegesen hazavárni, akkor mehet, amerre akar, de amíg veled egy fedél alatt lakik, addig te diktáld a szabályokat!
2010. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
84%
mi újság,hazaérkezett a leányzó?
2010. aug. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
88%
jesszusom, hazament már a lányod?
2010. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
87%

Ha hazamegy, ne azzal fogadd, hogy te büdös kölyök, jó hogy hazaértél már, na megnézheted magad, hogy nem mégy sehova! Hanem mondd el neki, hogy te jó isten, de jó, hogy megvagy, magamon kívül voltam a rettegéstől, hogy mi lett veled, mert úgy beszéltük meg, hogy 3ra jössz és nem jöttél meg nem is hívtál, az hittem már meghaltál/elraboltak stb.

Ha ezt mondod neki, rájön, hogy nagyon szar neked, és aggódsz, ha ilyeneket csinál és nem kéne, ha meg lecseszed, akkor úgy lesz vele, hogy pampogsz.

2010. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
84%
hazajött?
2010. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!