Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen rá ér egy férfi...

40 évesen rá ér egy férfi család alapításával?

Figyelt kérdés
Sajnos még semmit nem éltem, mert egy barom vagyok. Mostanában nem is fogok szerintem. Nőm sincs ha most akarnék gyereket se lehetne. Gáz ha csak 40 évesen lenne? Vagy lehet akkor sem sikerül de tegyük fel igen. Mik a hátrányai? Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni. 28F

2021. márc. 28. 07:03
 71/103 anonim ***** válasza:
90%
64, azzal a nőgyülölettel, ami árad belőled, nem csoda, ha nehezen ismerkedsz. Ráadásul keresed a kifigást, hogy mert nincs pénzed, stb. Pedig a pocsék személyiséged lehet a hiba.
2021. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
0%

"Ez az állítás annyira helytálló, mint a

következő: Mert a férfiaknak a legfontosabb a

kinézet"

Ez nem igaz. Én ffi-ként a kevésbé szép nőkkel is elmennék randizni akkor ha nőknek nem olyan magasak lennének az elvárásai.

2021. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
100%

Társat tulajdonképpen bármikor lehet találni, ha megfelelő adottságokkal rendelkezel és reálisan lövöd be az elvárásaid.

Gyerekkoromban én is mindig a szüleim meg az előző generációk életpéldájából indultam ki, hogy 20-as éveinkben kell házasságot kötni és aki ezt nem teszi meg, az lemarad erről a vonatról. Ma már látom, hogy ez nem így van és lehet előnye is annak, ha valaki később alapít családot, mert már jobban megszilárdul az egzisztenciája, kiforr a személyisége. A hátránya viszont az, hogy nyilván a kor előrehaladtával csökken a potenciális partnerek száma és nehezebbé válik a kompromisszumkötés is, valahogy az egész elköteleződésnek megnő a tétje.

Ami viszont itt lényeges kérdés, hogy bejön ide ez a "kiélés" dolog az elejére, mert nem tudhatod, ha elkezded ezt akkor egyáltalán még fogsz-e vágyni családra vagy sem. Ezek nem varázsütésre változnak meg, hogy ha elmúlok 35 akkor egyszerűen átállok a "családot szeretnék alapítani" üzemmódba, ez mindig egy folyamat eredménye és rengeteg dolog szerepet játszik benne.

Ismerkedésnél az önismeretre és a helyes motivációra kell alapozni, a többit igazából már úgyis a nők döntik el.

2021. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
22%

67-es:


Ha adott nő egészségesen élt ideáig mozgott és étkezet(pláne gyereket tervez szülni majd), akkor nem kellene, akkora problémának lenni és nincs egyéb betegség vagy hasonló komplikáció. Ez nagyon egyénfüggő 30 után. Igaz nem 3 gyerek lesz a végén már, hanem egy vagy kettő. Mamám is 41 évesen szült akkoriban, még apám még el van és jó él 40 évesen.


Én is tudnék 10% mondtani vagy hogy simán a legelső ilyen adatok 1600 évekböl származhat Franciaországból földmüves asszonyoktól, ahol modern orvostudomány se volt nagyon. Tojás fagyasztásra úgyse lenne pénze meg, az meg már más, hogy lehet addigra nem is hatékony.

2021. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
0%

"64, azzal a nőgyülölettel, ami árad belőled, nem csoda, ha nehezen ismerkedsz. Ráadásul keresed a kifigást, hogy mert nincs pénzed, stb. Pedig a pocsék személyiséged lehet a hiba."

Először is,pocsék ember az aki látatlanban itéletet mond másokról,magyarul nézz a tükörbe...

Másodszor nem vagyok nőgyűlölő sem csóró.

Harmadszor is a kérdést nem én tettem fel csak válaszoltam rá,ebből neked nem tudom h jött le h ez a téma bármiben is érintene engem?

Negyedszer pedig egyél valamit mert ha éhes vagy kifordulsz magadból...

2021. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
80%

Mi a sz@rt kell kiélni 10+ évig??? Heti 2 lerészegedés, nagy bulik?


Ha ilyen típus lennél, már lett volna csajod.

Utazás? Eddig is megtehetted volna, hiszen se kutyád, se macskád.


Mégis. Elmagyarázná nekem valaki, mit jelent a kiélni?? Légyszi (tényleg...de pontosan megfogalmazva, miket foglal ez magába).

2021. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy akkor szűz vagy? Hát ha "élni" akarsz, először menj el egy profihoz, hogy átess a tűzkeresztségen, meg hogy egy kicsit kitanítson. Mire vártál eddig???

Aztán indulj meg. De ehhez akkor sem kell 10+ év!


Nem bántásból írom, csak az isten szerelmére, találd már fel magad, mert így aggastyán korodban is csak azon fogsz keseregni, hogy még nem "éltél"...hidd el, a hivatásosok sem mumusok, ha elmondod, mire van szükséged, találni fogsz olyat, aki segíteni fog, csak nyisd ki a szád.

2021. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem.
2021. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
66%

"Mi a sz@rt kell kiélni 10+ évig??? Heti 2 lerészegedés, nagy bulik?"

Bizonyos szinten ez is beletartozik,de kb az h az ember bulizik ,kalandjai vannak,megéli a nyarat,mindent amit utána már nemigen lehet megtenni.

Ismerek én is olyan embereket akik lenézték a hétvégén züllőket,mert a tanulás stb.Aztán végeztek a főiskolával és csak lestek h mivel sehova sem tették ki a lábukat nem volt társaságuk.na innen kezdődtek a bajok... harmincas éveik közepén kezdtek kétségbeesetten bulizni járni amiből az lett h a "kiéltekkel" ellentétben nekik már sokkal kínosabb volt pl berúgni mert tizenévesen még elmegy egy két összerókázott éjszaka,de őket már kinézték mindenhonnan...

2021. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
70%

Értem 79, és mégsem :) Mert megint semmi konkrét...a buli, a kaland, a pia....no de 10+ évig???


Ne érts félre, nem veled kötekszem, de ez nekem még mindig megfoghatatlan. (Stabil párkapcsolattal nem lehet bulizni? Nem lehet kalandokat átélni? Utazni?) Mit kell

EZEKEN sok sok évig csinálni?

2021. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!