Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen rá ér egy férfi...

40 évesen rá ér egy férfi család alapításával?

Figyelt kérdés
Sajnos még semmit nem éltem, mert egy barom vagyok. Mostanában nem is fogok szerintem. Nőm sincs ha most akarnék gyereket se lehetne. Gáz ha csak 40 évesen lenne? Vagy lehet akkor sem sikerül de tegyük fel igen. Mik a hátrányai? Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni. 28F

2021. márc. 28. 07:03
 51/103 anonim ***** válasza:
31%

"A pasi kiélte magát rendesen (2 évig

még mi is összejártunk)"

Szóval te egy ribantc voltál aki dugattad magadat.

2021. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
73%

Majd jön minden a maga idejében, amikor "jönnie kell". Ne agyald túl. Élj úgy, ahogy az neked a legjobban esik.


(Más: semmi gond nincs azzal, ha egy pasi a 40es éveiben alapít családot)

2021. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
17%
Látom a vénlányoknál betaláltam...
2021. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
25%
Oké, negyven évesen gondolsz először családra. ami vagy összejön rögtön, vagy nem idővel nem csak a nők miatt csökken az egészséges gyerek esélye. a férfiak spermaszáma is csökken, plusz a korral náluk is egyre nagyobb az esély hogy genetikai betegsége lesz a babának. A másik: tegyük fel összejön a gyerek mire negyvenöt leszel. Már nagypapa lehetnél mire a gyereked kikerül az általánosból, és hol van még attól hogy önálló élete lehetne? Szinte borítékolhatod a gyereked előbb árvul el, minthogy saját , önálló élete legyen. Megfontolandó inkább nem vállalni gyereket negyven fölött. Már ha a gyerek is számít.
2021. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
77%

"Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni."

Egy nő nem csak gyereknemzésre alkalmas... nem csak a túlélési és útódnemzési célból választunk magunknak párt.

De amilyen hozzáállásod van, és amennyi önsajnáltatás rejtőzik a szavaid mögött, én úgy hiszem, hogy kevés esélyed van továbbra is. Legalábbis nem vagy egy ideál.


Másfelől, hogy a kérdésre válaszoljak: nem vagy elkésve 40 évesen se, mert egy férfinak kb. bármikor lehet gyereke. DE! mindazon túl, hogy ez a kor már jelentHET egy anyagi biztonságot (és most ne kedzjük, hogy a nők erre buknak, mert nem, csak családalapításnál előny, ha nem albérletbe kell sorvadni), ugyanakkor én nem jönnék össze ilyen férfival. Legalábbis hosszútávú-gyerekteli kapcsolatra nem, mivel lássuk be... már majdnem nyugdíjba vagy féllábbal, mikor a gyereked veszi át a diplomáját. Sőt, az is lehet, hogy meg se éled. Nemhogy unokákat. Ez pedig MINDENKINEK sz@r.

2021. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
87%
Miért tesz úgy mindenki mintha a férfi kora nem számítana a bab egészsége szempontjából? Ugyanúgy betegen születhet a gyerek az idős apa miatt, mint az anya miatt. Nem ok nélkül kérik 35 év fölött a genetikai vizsgálat a babánál.
2021. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
11%

"A nők is ugyan úgy odamennek

ismerkedni, hidd el."

Aha... persze a legjobban kinéző 10/10 pasihoz oda mennek, csak nem az átlagoshoz. Például hozzám se szoktak oda jönni soha a nők, pedig 35 éves vagyok. És jártam discóba sok éven át. Úgyhogy nekem nem kell magyarázni.

2021. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
36%

"már majdnem nyugdíjba vagy féllábbal, mikor a gyereked veszi át a diplomáját. Sőt, az is lehet, hogy meg se éled. Nemhogy unokákat. Ez pedig MINDENKINEK sz@r"


Aztahétszentségit...megsúgom h egy 25 évesnes gyerekes ember is 50 éves lesz a gyereke diplomaosztóján...mondom ezen az oldalon 16 év felett már a temetésemet kell szerveznem...

2021. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
81%

25 N vagyok aki a kommentet írta, hát tévedsz én magamat 10/5 értelném,és mégis szoktam kezdeményezni


152cm 68 kg elég dugi és igen így is odamegyek ismerkedni


Rossz helyen keresgélsz,diszkóban max felszedjük a dugó partnert kb ennyi,nem a diszkóban fogod megtalálni a feleséged.


Ne fogd a nőkre,hogy a nők hibája

2021. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmiről nem vagy lemaradva.


Exem 29 volt, mikor összejöttünk (első komoly kapcsolata voltam), korán akart apa lenni, meg házasodni...

Csak közben már együttélés alatt kiderült róla ezaz, pl. hazudott nekem, kibeszélt a haveroknak, kavart egy csajjal (aki amúgy lepattintotta közben), ezért kivágtam a francba.

Eltelt azóta kb 6 év. Most 38 éves, utánam nem is volt senkije, szóval... Pech, de az ő sara.


Te becsüld majd meg a barátnpdet vagy könnyen hasonló helyzetben találhatod magad.

2021. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!