Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen rá ér egy férfi...

40 évesen rá ér egy férfi család alapításával?

Figyelt kérdés
Sajnos még semmit nem éltem, mert egy barom vagyok. Mostanában nem is fogok szerintem. Nőm sincs ha most akarnék gyereket se lehetne. Gáz ha csak 40 évesen lenne? Vagy lehet akkor sem sikerül de tegyük fel igen. Mik a hátrányai? Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni. 28F

2021. márc. 28. 07:03
 61/103 anonim ***** válasza:
98%

58:

Azért nem mindegy, hogy az ember 50 vagy 65 éves...

2021. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
81%

59-es:

Ezen az oldalon hiába magyarázkodsz. Itt minden második recskahuszár azt mondja, hogy a nők csak a 10/10-es pasikkal állnak szóba, vagy akiknek csilliós bankkártyája van. Közben pedig a valóságban összesen kétszer próbálkoztak és kétszer lettek elutasítva.

2021. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
28%
Itt mindenki normát puffogtatja, mintha nem tudnának örökbefogatni gyereket, ha a biológiai óra, annyira elment már állítólag, mert nyilván azzonos korut keresne. Amikor ö lesz 40 éves lazán megváltozhat ez az attitűd és késöbbre tolódhat a családalapítás 2021 van nem 1980.
2021. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak 10/10esekkel állnak szóba, de alapból a csajoknál az a felállás h a kapcsolatba a pasinak "illik" bevinni egy házat és egy autót minimum...Fordítva hozományvadásznak nyilvánítják az embert...na ezt az elvárást a legtöbb huszonéves fiatal férfi csak úgy tudja elérni ha párkeresés helyett kergeti a pénzt vagy esetleg párra lel és húsz huszonöt évre eladósodnak mindketten plusz gyerek...
2021. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
0%

62-es

A legtöbb nő életében nem ment oda egy pasihoz sem ismerkedni. Mert várták a sült galambot ami a szájukba repül.

És a netes társkeresőről is csak azzal a férfival mennek el randizni a nők aki jól néz ki. A többit lecarják.

2021. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
42%

63-as:

A családalapítási szokások változhatnak, de a test nem. 35 felett a nőknek egy ovuláció alkalmával már csak 10% esélye van.

2021. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
76%

65-ös:

És azt vágod, hogy nem mindenki mer kezdeményezni? Én pl. ezért társkeresőztem, mert nem MERTEM odamenni egy emberhez az utcán, buliba vagy bárhol. És ez nem az a "jaj másik nem, jaj férfi, jajjjj hisztizzek" féle nem merés, hanem mert félénk és zárkózott voltam. Még lányhoz se mentem volna oda.

És teljesen elfogadom azt, ha egy férfi ugyanilyen, és emiatt társkeresőn próbálkozik inkább.

2021. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
15%
Én is elfogadom a társkeresőn ismerkedést. Csak arra próbáltam rámutatni, hogy aki nem néz ki jól azzal a férfivel nem mennek el a nők találkozni. Mert a nőknek a legfontosabb a kinézet. A neten ez van.
2021. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
84%

"Mert a nőknek a legfontosabb a kinézet. "

Ez az állítás annyira helytálló, mint a következő:


Mert a férfiaknak a legfontosabb a kinézet.

2021. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
84%

#51

Bizony, összejártunk. Se neki, se nekem nem volt senki, semmilyen értelemben. Nemtudom ezzel mi a probléma. Ettől miért lennék r*banc?

Ja igen, majd jön a válasz: "ha nemtudod akkor az a te bajod"

Szokásos gyakoris "nesze semmi, fogd meg jól" válasz


Amúgy nem olvastam el a válaszokat, én leírtam, hogy ismerek olyat, aki 40 évesen lett apa.

2021. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!