Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen rá ér egy férfi...

40 évesen rá ér egy férfi család alapításával?

Figyelt kérdés
Sajnos még semmit nem éltem, mert egy barom vagyok. Mostanában nem is fogok szerintem. Nőm sincs ha most akarnék gyereket se lehetne. Gáz ha csak 40 évesen lenne? Vagy lehet akkor sem sikerül de tegyük fel igen. Mik a hátrányai? Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni. 28F

2021. márc. 28. 07:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, hogy senki nem írta, hogy ez attól függ, mikor leszel szerelmes és viszonozza egy hölgy ezt az érzést, és ketten úgy döntötök, összeházasodtok és gyereket vállaltok. Ez nem életkor függvénye, 18 és 50 közt bármikor lehet, (hölgyeknél biológiai okok miatt, inkább 18-40 az intervallum) És nem, nem halnak meg akik gyereket nevelnek, sőt az élet még gazdagodik általa, hiszen a legérdekesebb a világon látni, ahogy az ember tudata alakul, ahogy beszélni tanul - hiszen ezt mindannyian átéltük, de nem emlékszünk rá.

Tehát ne búsulj Kérdező, nincs veszve semmi, a kereséstől és találástól függ. Márpedig aki keres, az talál.

Sok sikert és sok boldogságot kívánok, Kérdező!

2021. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
16%

A nők kérdezték, hogy-hogy nem volt még nője 28 évesen?

Azoknak azt üzenem, hogy nektek nőknek könnyebb volt a társkeresés. Csak elétek pottyant a kapcsolat. Mert egy átlagos nőhöz is oda mentek a férfiak, mindig voltak jelentkezők... Viszont egy férfinek meg kell küzdeni azért, hogy legyen nője. Például ha a férfi nem megy oda egy nőhöz sem ismerkedni, akkor sosem lesz párja. Csak ti nők ezt nem tudjátok, mert nektek nem kellett kezdeményezni soha.

2021. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
20%
42-es egyetértek. Azt látom én is, hogy még az átlagos vagy kicsit az alatti csajok is válogatnak a jelentkezők közül. Ezért is van sok nő elszállva magától, mert alájuk pakoltuk a magas lovat.
2021. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
40%

Volt kollégám 40 évesen lett apa (pont a 40. szülinapján született a fia). 38 volt, mikor találkozott a mostani feleségével. A nő 33 volt és 35 lett, mikor szült. Igaz, nehezen jött össze de sikerült

A pasi kiélte magát rendesen (2 évig még mi is összejártunk). Úgyhogy nem lehetetlen elképzelés

2021. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj de a mai világban a nyúl viszi a puskát nem a vadász

A nők is ugyan úgy odamennek ismerkedni, hidd el.

25N vagyok,eddig 2 pasi jött oda hozzám ismerkedni, de én is ugyanúgy ismerkedtem

Ez már nem számít,hogy pasi vagy nő kezdeményez


Ne fogd erre


1.Kérdező normálisan le lett írna,hogy nem fognak neked 40+ után szülni a nők,ez van ezt kell elfogadni


2. Még 28 éves vagy 33 éves korodig éldd ki magad ha eddig nem sikerült


3. 33 évesen jó lenne ha elkezdenél ismerkedni

2021. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
56%
Ezt pórázom,hogy a nők nagyon maximum 35 évesig szülnek az is rohadt nehezen jön össze
2021. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
91%
42-43, és ki tehet róla, hogy a kérdező senkivel nem ismerkedett? A nők? Ugyan. Saját maga n
2021. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
73%

#44

Ezt pofázom a nők 33-35 között szulnek


28-32 éves korodig élj


Minden napot használj ki


Utána kezdj ismerkedni


34 évesen találsz egy 30 éves nőt 2-3 év múlva biztos lebabázna akkor te leszel 37

2021. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ha kicsit másképp állnál hozzá a családalapítás gondolatához akkor sikeresebb lennél...

“Nincs nőm”- mintha csak azt írnád, hogy nincs autód, mintha a nők is csak valami tárgyak lennének...

Ha úgy állsz hozzá, hogy szeretnéd megtalálni a szerelmet, azt a hölgyet akivel később gyermeket is szeretnél mindenkinek sokkal jobb lenne.

Úgy nem is lesz “nőd” soha, ha csak valami gyerek szülő tárgyként tekintesz rá...

Ha nyitott szemmel jársz akkor akár ma is megtalálhatod életed szerelmét amúgy, csak próbálkozni kell, és nem elszomorodni, ha az első barátnőd nem akar 1 hét után szülni

2021. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
31%

Akik szerint a 40 vén ,azoknak amúgy hány éves a fiatal?11?

Magyarul a szerencsétlen pali 18évesen már rendelkezzen egzisztenciával,kap 5 évet "kiélni magát",23 évesen meg kell állapodnia,25 évesen már házasnak kell lennie,26 évesen apának,negyven évesesen meg már "vén pasi" meg "40 éves idős pasi"?!ilyen mentalitás mellett meg csodálkozunk a sok vénlányon(bocsánat"szinglin")?

2021. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!