Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen rá ér egy férfi...

40 évesen rá ér egy férfi család alapításával?

Figyelt kérdés
Sajnos még semmit nem éltem, mert egy barom vagyok. Mostanában nem is fogok szerintem. Nőm sincs ha most akarnék gyereket se lehetne. Gáz ha csak 40 évesen lenne? Vagy lehet akkor sem sikerül de tegyük fel igen. Mik a hátrányai? Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni. 28F

2021. márc. 28. 07:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
76%

100# akkor meg miért írod azt hogy " itt mindenki az összes férfi v. nő nevében ír"???


Ki az a mindenki?

2021. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
22%

98-as!


"Bármelyik előző partnerét "dugópartnernek" nevezte - kizáró ok"


Csak szólok, hogy ezt egy nő írta ide, hogy dugópartnert szed fel.

2021. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
9%

#97-es

"Most sem kell nekem egy negyvenes aggszűz pasi, aki már akkor sem kellett senkinek"


Sokan jó lenne ha felfognák, nem attól szűz egy pasi, mert nem kellett senkinek, hanem pl. azért mert nem kezdeményezett soha a nőknél. De ti nők ezt sosem fogjátok megtapasztalni, ti soha nem kezdeményeztek, mert minden kezdő lépést a férfiaktól vártok. Azért ha egy nem túlsúlyos, hanem átlagos testű nőt nézünk azok mind elvesztik a szüzességüket 20-22 éves korukra.

2021. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!