Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 évesen rá ér egy férfi...

40 évesen rá ér egy férfi család alapításával?

Figyelt kérdés
Sajnos még semmit nem éltem, mert egy barom vagyok. Mostanában nem is fogok szerintem. Nőm sincs ha most akarnék gyereket se lehetne. Gáz ha csak 40 évesen lenne? Vagy lehet akkor sem sikerül de tegyük fel igen. Mik a hátrányai? Még élnem kell de nőm se volt sose szóval nincs is kinek gyereket nemzeni. 28F

2021. márc. 28. 07:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
12%

"Amíg olyan szavakkal dobálózol, hogy elmennél, dagi vagy átlag alatti nőkkel addig mi a francot vársz?"

Nyílván nem írom meg és élőben sem mondom a nőnek, azt hogy dagi vagy kövér. Én dicsérni szoktam a nőket de ez semmit sem ér ha én nem tetszem. Amúgy nekem tetszenek a telt, duci nők is. Én soha nem a topmodell csajokat kerestem, mert nekem olyan nem is kell.

2021. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
30%

Csatlakozom ahhoz, aki nem érti ezt a „kiélés” dolgot. Sosem értettem azt, aki az élete rövid szakaszát kinevezi életnek, és úgy tervezi, hogy pár év után lezárja, és akkor jöhet majd a párkapcsolat. Majdnem mindent lehet párral együtt is csinálni (kivéve ezt a „minden buliban mással kefélek” életmódot, de ha ilyet akarsz élni, akkor utána már úgyis hiába keresel normális csajt).

Egyébként semmi gond nincs azzal, ha egy férfi 28 évesen még tapasztalatlan, sokan azok.

2021. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
77%

"Utazni, kirándulni nem egyedül szoktak, hanem barátokkal."


Néha nyugodtan lehet olyan dolgot is csinálni, amit mások nem szoktak. Nagyon jó egyedül utazni.

2021. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
19%
#92 igen, nem beszélve arról, hogy egy borzasztó negatív fogalom, a "kiélés" vált itt a gyakorin egy követendő példának, életprogramnak. Eredeti értelmében a "kiélés" kiégést, és a vágyak mértéktelen hajkurászása révén az élet szépségének tönkretevését jelenti.
2021. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
21%
40 évesen egy férfi már csak egy elvált nőt kap, tág lyukkal. És ha a nő is 40 éves, akkor már gyerekei is vannak.
2021. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
6%

#59


"Diszkóban max felszedjük a dugó partnert"


Persze ennyire könnyű nektek szexpartnert találni. Ezért nem vagytok ti nők 28 évesen szűzek. Mert ha dugni akartok, találtok rá partnert.

2021. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
30%

95# Bocs, de negyvenes gyerekes nőként, most sem kell nekem egy negyvenes aggszűz pasi, aki már akkor sem kellett senkinek, amikor huszonévesen apajelöltet kerestünk. Akkor most miért kéne?

Ne haragudj, de ezeknél azért jobb pasik közül válogathatunk, és nekünk értékesebb az, akinek vannak gyerekei már.

2021. márc. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
66%

Bírom, hogy itt mindenki az összes férfi vagy összes nő nevében beszél. Minden embernek mások a preferenciái párválasztás terén, nálam például így volt mindig:

- van gyereke a férfinak: nem optimális, de nem kizáró ok

- elvált a férfi: ha lezárta rendesen, akkor nem kizáró ok

- idősebb korában is szűz: nem kizáró ok

- túlvan egy "kiélésnek" nevezett életszakaszon: bocs, de ez kizáró ok

- bármelyik előző partnerét "dugópartnernek" vagy "tág lyuknak" nevezte: kizáró ok

A párom pont megfelel, pedig vannak olyan tulajdonságai, amiket már itt írtak, hogy "jaaaj, az nem kell". Teljesen okés, ha másnak más jön be, de ne fejedelmi többesben írjatok saját magatokról.

2021. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
66%
98# Nem neked írtam, ha nem tűnt volna fel!!!
2021. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
76%
#99 Ha nem tűnt volna fel, nem is állítottam, hogy nekem írtad. Majd ha te leszel az angol királynő, akit előzetes engedéllyel lehet megszólítani, akkor kifogásolhatod, hogy ennek ellenére reagálok rá. Arra reagáltam, hogy nem beszélhetsz minden nő nevében.
2021. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!