Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, h ezt mondtam,...

Jól tettem, h ezt mondtam, vagy ez azért mégiscsak elég durva volt?

Figyelt kérdés

Mamámnak volt egy vidéki háza,amit nemrég eladott 8,5 millióért. Mikor még árulta akkor fennhangon mondogatta h ha sikerül eladni akkor minden unokájának ad 100.000 Ft-ot belőle. Így egyformán mert mindegyiket egyformán szereti.velem együtt 4 unokája van. Én,és a tesóm,meg 2 kisebb unokatestvérünk.(ÉN: 18,tesóm: 23,kisebbek: 5 és 9 évesek)

Sikerült neki eladni ,ezért összehívta a rokonságot,volt nagy eszem iszom,éás oda adta a borítékokat is. Elötte mondta h ezt nekünk adja,mert nagyon szeret minket,és persze mindenkinek egyformán adott-ezt nagyon kihangsúlyozta.

Mikor mentünk el tesómmal és már a buszmegállóba voltunk,megnéztük h mennyi van a borítékba. tesómnak 100.000Ft,nekem meg 15.000ft.

na akkor fogtam, magam,és visszamentem. Oda adtam mamámnak a borítéko9t és megköszöntem h egyformán szeret minket,meg mondtam neki h ezt a kis pénzt inkább tegye el,és vegyen magának vmit-de persze elég gúnyosan mondtam. Meg azt is mondtam h engem most látott utoljára.


Nagyon megsértődtem ez miatt rá,mert oké tudtam h nem igazán preferál,párszor már bebizonyította,de azért ez nagyon undorító húzás volt tőle. Pedig aztán én vagyok az a hülye,aki rendszeresen látogatta,meg segített neki a kertben,hegyen,meg ahol épp tudtam.


Szóval ez az előzmény,az ami miatt történt a kérdésem feltettem.

A mamám hívott h menjek el vele a hegyre,jól jönne a segítségem. Én azt mondtam neki a telefonba,h majd azok az unokái elmennek akiket egyformán szeret,meg h megmondtam h engem el lehet felejteni,és letettem a telefont.

Késöbb tesóm mondta h mama nagyon sírt,mert nagyon megbántottam h nem segítek neki.

Most kicsit bűntudatom van,h így beszéltem vele


2010. aug. 10. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd már meg töle miért kaptál kevesebbet!
2010. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
44%
Nem kicsit voltál durva. Lehet, szegény véletlenül tett annyi lóvét a borítékba..
2010. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
64%

Hazudott neked. Inkább bocsánatot kéne kérnie és nem megsértődnie. DE tudod, az a baj, hogy vannak emberek, akik sosem látnék be, hogy nincs igazuk...

De azért legközelebb legyél veel tisztelettudóbb, még ha el is utasítod, mégiscsak a nagymamád.

2010. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
84%
Hogy leeht véletlenül 15 000-et etnni 100 helyett?? Eleve sokkal vékonyabb a boríték...
2010. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
71%
Van benne egy kis kanyar. Nem cserélte össze a boritékokat?Amúgy ha szereted segíthetsz neki ingyen is.
2010. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
74%
Az én nagyanyám is ilyen,ezért járok hozzá csak ritkán és segítsenek neki az unokái akiket szeret.
2010. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
42%
szerintem véletlen rakott bele kevesebbet pénzpakolás közben lehet telefont kapott és elfejtette
2010. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
74%
szerintem jól tetted, hogy megmondtad, ne érezd magad rosszul miatta. ha legközelebb segítség kell neki, lehet telefonálni másnak. tudom, hogy körülbelül mit érezhetsz most. nekem is öreganyám már leígérte a csillagokat is, sőőőt, többször is, de azok még mindíg az égen vannak. semmi sem lett semmiből sem. pedig volna miből. persze más unokának jut is. bár nem értem akkor mért engem hiv, ha fát kell vágni.......
2010. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
79%
Hát, egy kicsit sztem is durva voltál vele, de azt hiszem, a helyedben én is így reagáltam volna... Mert még egy dolog, hogy neked sokkal kevesebb pénzt adott, de akkor legalább ne hazudta volna azt előtte, hogy mindenkinek ugyanannyit fog adni. Nem tudom, mire számított, hogy ilyen rosszul esett neki a viselkedésed...
2010. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
73%
Nem voltál bunkó, jogos amit csináltál.
2010. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!