Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyeznél, hogy a párod...

Beleegyeznél, hogy a párod elmenjen egy kanbuliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy kanbuli. Péntek estétől vasárnapig. Kibéreltek egy házat valahol egy tó közelében. Lesznek lányok akik sztriptíz miatt lettek felbérelve. A 6 férfi közül csak a párom nem szingli, akarnak vinni prostikat is.

A párom tavaly egy ilye bulin megcsalt, bár akkor nem ezekkel a férfiakkal volt, de a körülmények hasonlóak voltak.

Tavaly nyugodt szívvel elengedtem, sírva jött haza, hogy megcsalt, és fél hogy elkapott valami betegséget.

2 hónap különlét után megbocsátottam neki.

Azt mondta tanult a tavalyi esetből, nem fog megcsalni.

Komolyan nem tudom, hogy mit monjdak. Menjen, ne menjen. Van egy 1 éves kislányunk.

(A tavalyi kanbuli szülés után 2 héttel volt)


Szerintetek?


2010. aug. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Ő is akarta a gyereket, és én is.
2010. aug. 8. 11:27
 32/63 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:37

Leírta amit akartam.

Miért nem bízol benne? Talán, mert már megcsalt..., és lehet azt sem mondja el, ha nem szed össze valamit. Hát, nagyon megbízható. Most is megsértődik, és inkább elmegy, minthogy megbeszéljétek.. Menjen bulizni, de akkor én nem várnám otthon. Az egyik válaszoló is jól írta, hogy a többiek k.vázni fognak, meg táncosnőőket bámulni, és akkor ő majd kimarad? Ezt én nem hinném el.

2010. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi nincsen megérve az apaszerepre, valószínűleg irígyli a többi független haverját, hogy azoknak mindent lehet.És lázad a család ellen, most az sem fogja érdekelni, ha kidobod.Gondolom, ha nem megy akkor majd a haverok fogják húzni, hogy papucs, és az sértené a renoméát.Ha visszafogod, és nem megy el, akkor meg nem fogod bírni kiállni olyan utálatos lesz veled, ha elmegy tuti, hogy megcsal.Tudod, nincsen csúnya nő, csak kevés pia.Szóval így a 22-es csapdája.Én nem szólnék, menjen, de lezárnám a kapcsolatot.
2010. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
Heh. Hát az én férjem eljár a barátaival, sőt én tukmálom rá néha, hogy menjen, ne itthon üljön, na de ez? Hát mi a búbánatot keresne ő ott? Az enyém csak beül a többivel valahova, vagy koncertre megy vagy ilyenek. Arra is úgy kell rábeszélni sokszor. Ha még az lenne, hogy egy kupac hülye lemegy egy tóparti házba inni meg pecázni, akkor azt mondom jó, de hogy direkt nőket visznek. Hát figyelj egy apának ilyen helyre már nem kéne járni. Ha az enyémnek megfordulna a fejében, hogy elmegy, akkor biztos, hogy balhét csinálnék és ha elmenne, akkor lecseréltetném a zárat. Menjen a jó anyjába, hát milyen barátai vannak ennek?
2010. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom menjen. Ha most nem, hát máskor tesz olyat, ami neked fájhat. Nem kell húzni az időt, most minden kiderül. Ha kettőtök között rossz a hangulat (mint írtad), felhatalmazva érezheti magát, hogy azt tegyen, amihez akkor és ott kedve van. Menjen el a legjobb hangulatba, taktikázz, ha hazajön, kérj bocsánatot, amiért a magánéleteteket "kiteregetted", esetleg kérdezd meg, miért zavarja (netán szégyell valamit?), hisz mi itt úgyse tudjuk, kik vagytok, még akkor se tudnánk, ha keresztnévvel írtad volna ki a kérdést. A lényeg, menjen le úgy, hogy teljes támogatásod élvezi az ő kis szórakozását illetően. Mind tudjuk, hogy legvalószínűbb esetben mi lesz a buli kimenetele (Hogy Kantot olvas a lemenő nap sugaraiban..igen, ahogy előttem is jól látták...), szóval a cuccait a biztonság kedvéért összecsomagolnám.

Nem írtad, kié a ház, ahol éltek, milyenek a lehetőségeid. Ha az övé, hát csomagolj Te, és költözz, ha a tiéd, egyértelmű. Zárcserét jó ötletnek tartom. Ha pedig hív a buli alatt, ne vedd fel.

2010. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Miért te bevennéd, hogy nem csinált semmit? Szerintem a tavalyi 2 hónap külön után van már annyi esze, hogy ne mondjon semmit, mert akkor nem tudja meg az asszony, és akkor biztos kéznél lesz, ha kaja kell meg tiszta ruha, nem költözik ki mint tavaly. Ő meg még dugott is jókat, hát nem aranyélete van?
2010. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Sorstárs!

Ez a nagy dilemma amit Ádám és Éva óta feltesznek a nők milliói maguknak, abban a titkolt reményben, hogy nem történik majd semmi csak mi vagyunk ilyen aggodalmasak. Sajnos a férfiakban már gyermekkoruktól fogyva benne van az uralkodó ösztön és a bizonyítási vágy egy olyan fajtája ami a nők számára ismeretlen. Ez az a "ha te is akkor én is megtehetem", "megteszem mert képes vagyok rá", nekem ne mondja meg senki, mit tehetek meg és mit nem"!Ha tudod fogadd el ha nem engedd el, soha nem fognak megváltozni és soha nem fogod megfejteni ezt a dolgot.

Amőba sógornője voltam,mert ezt nem tudtam kihagyni.

2010. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
0%
Én elengedném, ha a helyedben lennék, kedves kérdező.
2010. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért már túlzás szerintem:s

Végigolvasva a kérdésedet nekem az is feltűnt,hogy te szültél egy egészséges kisbabát kettőtöknek,ő pedig a 2.héten már elment bulizgatni a haverjaival(ahelyett,hogy veled és a babával lett volna az első nehéz hetekben)és ez nem si elég még meg is csalta a nem rég szült élettársát(nem tudom házasok vagytok e).Na mindegy de akkor is,elmegy egy buliba ahol prostik is lesznek meg töménytelen mennyiségű pia....erre nincs mentség! Még ha csak pasik lennének meg pia...de így?

Az én párom jövő szombaton megy legénybúcsúra,ahol a menyasszony mondta,hogy ha lesz egy nő is akkor esküvőjük tuti nem lesz.De ha lehetett volna is,a barátom akkro tuti nem ment volna.Nem azért mert megtiltom,hanem mert van benne ennyi együttérzés a barátnőjével szemben.Gondolkodj el,hogy kivel vag yegyütt,mert ez így nagyon durva.Ennyi idősen,egy kisgyerekkel már nem a kanbulikon kellene hogy járjon az esze!!!

2010. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

eleve miért akar egy párkapcsolatban élő APUKA, ilyen jellegű, több napos kanbuliba menni??? nekem már ez alapból nem tetszik... gyanús. az én férjemnek eszébe sem jut ilyesmi... na mindegy..

a helyedben én nem engedném sehova...pontosan a legutóbbi ilyen bulin történtek miatt nem...

2010. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!