Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyeznél, hogy a párod...

Beleegyeznél, hogy a párod elmenjen egy kanbuliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy kanbuli. Péntek estétől vasárnapig. Kibéreltek egy házat valahol egy tó közelében. Lesznek lányok akik sztriptíz miatt lettek felbérelve. A 6 férfi közül csak a párom nem szingli, akarnak vinni prostikat is.

A párom tavaly egy ilye bulin megcsalt, bár akkor nem ezekkel a férfiakkal volt, de a körülmények hasonlóak voltak.

Tavaly nyugodt szívvel elengedtem, sírva jött haza, hogy megcsalt, és fél hogy elkapott valami betegséget.

2 hónap különlét után megbocsátottam neki.

Azt mondta tanult a tavalyi esetből, nem fog megcsalni.

Komolyan nem tudom, hogy mit monjdak. Menjen, ne menjen. Van egy 1 éves kislányunk.

(A tavalyi kanbuli szülés után 2 héttel volt)


Szerintetek?


2010. aug. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Nem jelentkezett mióta elment, én pedig nem hívtam.

Átjött egy barátnőm, segített összecsomagolni a dolgait.

Telefonáltam anyósnak, hogy a kisfia hazaköltözik. Értetlenkedett, de beleegyezett.

Após nemsokára itt lesz, hogy elvigye a párom dolgait.


Nem tudom, vasárnap vállalnak-e zárcserét?

2010. aug. 8. 13:32
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csinálod,ez egy gerinctelen féreg,,,fújjj,undorító,tuti 3 napos szex parti lesz...akkor menjen,azt azzal kefélhet így ,akivel akar........
2010. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
15%

najó, ez azért nekem eléggé sántít.

csak úgy egyik napról a másikra, egy ilyen miatt felrúgod a kapcsolatot, szó nélkül kirakod a gyereked apját...

2010. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Nem rúgom ki,de talán megfélemlítésnek elég lesz.

Mindenképpen átszeretném beszélni ezt dolgot, de jelenleg nem tudom hol van... a telefonja ki van kapcsolva.

2010. aug. 8. 13:57
 45/63 anonim ***** válasza:
97%

Jól csinálod!! Csak keményen! Szerintem is ez jó lecke lesz neki,hogy végre észhez térjen! Neked meg kitartást!

Majd azért írd meg,hogy mi lett a végkifejlett!

25/N

2010. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát! Megérdemli, hogy így bánj vele! Ő is tudja, hogy biztos nem dvd-zni fognak a k*vákkal mag a táncosnőkkel, mégis el akar menni. Inkább neked kellet volna felháborodni, hogy ilyet meg is kérdez!
2010. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

Megjött após, elvitt pár ruhát.

Írtam a páromnak sms-t, hogy a cuccait a szüleinél keresse.

Érdekes egyből fel tudott hívni, hogy "ugye viccelsz, édesem?".

2010. aug. 8. 14:16
 48/63 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jóóóó!!!! Fingasd meg a kis szarost! Majd most rájön! :)
2010. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy elengedném, ha azt mondaná, hogy "jajj de hát nem akarlak megbántani, inkább csináljunk egy közös programot", Vele maradnék... Viszont ha elmenne, másnapra más szingli lenne ő is :)
2010. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
95%
És most elolvasva minden választ, jól tetted. Ezt kéne tennie minden nőnek, akit így megaláznak. És ez, hogy akkor egyből felhív... hát *************************************** ... :) Görény ez a pali.
2010. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!