Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyeznél, hogy a párod...

Beleegyeznél, hogy a párod elmenjen egy kanbuliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy kanbuli. Péntek estétől vasárnapig. Kibéreltek egy házat valahol egy tó közelében. Lesznek lányok akik sztriptíz miatt lettek felbérelve. A 6 férfi közül csak a párom nem szingli, akarnak vinni prostikat is.

A párom tavaly egy ilye bulin megcsalt, bár akkor nem ezekkel a férfiakkal volt, de a körülmények hasonlóak voltak.

Tavaly nyugodt szívvel elengedtem, sírva jött haza, hogy megcsalt, és fél hogy elkapott valami betegséget.

2 hónap különlét után megbocsátottam neki.

Azt mondta tanult a tavalyi esetből, nem fog megcsalni.

Komolyan nem tudom, hogy mit monjdak. Menjen, ne menjen. Van egy 1 éves kislányunk.

(A tavalyi kanbuli szülés után 2 héttel volt)


Szerintetek?


2010. aug. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Megmutattam neki a kérdésemet, és a rá adott válaszokat.

Elrohant, hogy milyen dolog hogy kiteregetem a magánéletünket.

Azt mondta estig ne várjam haza, és telefonon sem fogom elérni.

2010. aug. 8. 10:45
 12/63 anonim válasza:
100%
Ez durva! Én elengedném az én férjem amúgy, de bevallom, hogy a legdurvábbnak azt tartom, hogy egy 2 hetes gyerek mellett rádzúdította az egészet, mert nyilván lelkiismeret furdalása volt. A helyedben viszont már azt mondanán, hogy NEM, hiszen nem bízhatsz benne. Kár volt eljátszani (és főleg elmondani, bármilyen rémesen hangzik). Sajnálom.
2010. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de gyerekes. Mivel azt se tudjuk, hogy kik vagytok, így borzalmasan lényegtelen, hogy kiteregeted a magánéleteteket. Én is sok mindent leírhatnék magamról, de senki nem tudná, hogy ki vagyok, az utcán nem mutogatnak majd rám, hogy nézd, ott a Gipsz Gizi, tegnap ő írt ki valamit a GYK-ra...

Szerintem ő már eldöntötte, hogy menni akar, és borzalmasan nem tisztel téged. Ez a hiszti csak ebben erősít meg engem.

2010. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, tényleg az ajtó előtt lesznek a dolgai...
2010. aug. 8. 10:49
 15/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Ne is akard elérni. Nem érdemli meg, hogy szeresd. Neked kellene felháborodni, hogy prosti-buliba megy, mert azok után, hogy megszülted a babát és két hétre rá megcsalt téged, nem szex-bulikba kellene járnia, hanem azt kellene bizonyítania, hogy megbízható és te vagy neki az első, nem pedig a vad bulik és a szórakozás. Tudom, hogy ez nehéz ügy, mert szereted. De akkor is meg kell tőle szabadulnod, mert csak csalódást hoz az életetbe.
2010. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

Egyébként én nem engedném el ilyen buliba, max egy kis sörözésre a haverokkal, nagyon max discoba. De még oda se szívesen... na de ilyen prostis, sztriptízes dologba??? áá, ha ez a buli tele van szingli pasikkal, szerinted nem cukkolják a "papucs apucit", hogy nem kufiz félre??

Tiszta hülyék a pasik, nem érdemel meg téged :S

2010. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elengedném egy kanbuliba,ha az nem 3 napig tart,hanem csak egy este,és k.rvák nélkül! Minek oda a sok ribi?! Azért mert ez a 3 nap a szexről fog szólni. A többiek megtehetik,függetlenek,de a párodnak magától is lehetne annyi esze,hogy még csak meg se forduljon a fejében,hogy elmenjen,mert ő már egy felelős családapa!! Ha még mindig ilyen bulikra vágyik,akkor nem kellett volna még családot alapítania! Ez a nőkről fog szólni,azért mennek,nem csak a marhulás kedvéért.Neki be kéne érnie veled!

Az én párom is jár kanbuliba,de ott 6-10 pasi van,kaja,pia,meg a sok baromkodás,és nem kell oda nő,ettől kanbuli!

Szerintem semmiképp ne engedd el,nem fog tudni ellenállni a kísértésnek!

2010. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
85%
én már most bezárnám az ajtót..még őviharzik el...még neki áll feljebb!!!
2010. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért olyan nehéz nemet mondani egy ilyen bulira. Van egy ismerösöm aki nem az angyali elöéletéröl híres. De a barátnöje terhes lett, megszületett a kislányuk, és azóta nem megy el efféle kanbulikra, mert tiszteli a barátnöjét, figyel rá hogy mi esik jól neki mert szereti. A pasidnak eszébe sem kellett volna, hogy jusson, hogy elmegy, a tavalyi dolog után. Ha nem lett volna a tavalyi eset, elengedném, mert ha nem ad okot arra, hogy ne bizzak benne, akkor a bizalom mindenkit megillet. Amíg el nem játssza. De a Te férjed eljátszotta. Ha elmenne, nem tudom mit csinálnék, de van rá esély, hogy kiadnám az útját.
2010. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Én 24, ő 28.
2010. aug. 8. 10:59
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!