Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyeznél, hogy a párod...

Beleegyeznél, hogy a párod elmenjen egy kanbuliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy kanbuli. Péntek estétől vasárnapig. Kibéreltek egy házat valahol egy tó közelében. Lesznek lányok akik sztriptíz miatt lettek felbérelve. A 6 férfi közül csak a párom nem szingli, akarnak vinni prostikat is.

A párom tavaly egy ilye bulin megcsalt, bár akkor nem ezekkel a férfiakkal volt, de a körülmények hasonlóak voltak.

Tavaly nyugodt szívvel elengedtem, sírva jött haza, hogy megcsalt, és fél hogy elkapott valami betegséget.

2 hónap különlét után megbocsátottam neki.

Azt mondta tanult a tavalyi esetből, nem fog megcsalni.

Komolyan nem tudom, hogy mit monjdak. Menjen, ne menjen. Van egy 1 éves kislányunk.

(A tavalyi kanbuli szülés után 2 héttel volt)


Szerintetek?


2010. aug. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar elmenni, mert d.gni akar. Szerinted amíg a többiek sztriptízt néznek, és a prostikkal szexelnek, ő kivonul a tópartra naplementét nézni, vagy Kant összest olvasni? A férjem is jár bulizni, a barátai mindig hívnak engem is, merthogy házasok vagyunk, vagy mi a szösz. Általában nem megyek, sörözzenek és marhuljanak csak nyugodtan. Ha egy ilyen ötlettel jönne, mint a tiéd, akkor válnék. Senkit sem szoktam válásra biztatni, de ez a pasi megaláz, és csal téged. Miért nem veled megy el hétvégére valahová, ha tanult a tavalyi esetből? Ha hajlamos a hűtlenségre, kerülnie kéne a kísértésbe hozó helyzeteket, nem keresni.
2010. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Tavaly előtt voltunk utoljára nyaralni, 3 napig.
2010. aug. 8. 11:07
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon együtt érzek veled és sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy , de szerintem Ő akkor is elmenne ebbe a buliba,ha azt mondanád Neki,hogy ne menjen.

Már eldöntötte.

De ma ne keresed telefonon,tudja csak hogy haragszol Rá.Hátha elgondolkodik.

2010. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
Ha elmegy, biztosan elhagyom.
2010. aug. 8. 11:11
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


egyrészt az egy dolog, hogy "kanbuli" hiszen a férfiaknak is ki lehet engedni a gőzt, de ezt inkább játékokkal meg sörözéssel tudom leképzelni.

Sztriptíz meg csajok, és ő él szinte egyedül párkapcsolatban??

No meg már megcsalt 1x egy ilyen helyen?!

Ha lenne benne tartás, már csak azért se menne el, hogy nehogy kisértésbe essen. Ha elmegy, borítékolhatod a buli "sikerét".Aztán majd megint sír majd neked, hogy "deeeénnnnemiisssakkartaaam" ....

Mondd el ezt neki, hogy úgy döntsön, hogy szinte 99%, hogy úgyse fogja megállni a dolgot, érdemes neki ezért?!

Ha igenlő választ ad, hááát legszívesebben azt írnám, motyó ki az ajtó elé.

2010. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő igazából független akar lenni, és bulizni akar a haverjaival, közben meg nem esik le neki hogy ez neked mennyire fáj. Nem nőtt még fel. Tavaly megcsalt, és van pofája idén is megkérdezni hogy mehet-e. És megkérdezi hogy miért nem bízol benne?? Prostik, sztiptíz, szingli haverok akiknek ezt szabad. Na vajon majd pont ő nem csábulna el? Ha már tavaly is elment mellőled amikor 2hetes volt a kisbabátok....Szerintem jobbat érdemelsz nála. Szerintem most is megcsalna, max. nem mondaná el...

Bocsi, hogy ilyen lesúlytó véleményt írtam, de az ilyen férfiak nem érdemlik meg a szerető feleséget, családot.

2010. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

Rossz, hogy elment, nem tudunk leülni és beszélni.

De majd egyszer biztosan hazajön.

2010. aug. 8. 11:17
 28/63 anonim ***** válasza:
83%

mutasd meg neki az osszes valaszt akkor mar....

jo nagy barom,hogy bevallotta,sajat maganak kellett volna megbiroznia a lelkiismeretevel,vegulis nem szeretot tartott,hanem egyszeri alkalom volt,kussban kellett volna maradnia es egyedul szenvedni.

azt is megertem,hogy nem eleg felnott meg,neki egy ilyen k.rvazos este nagy szam, az en parom mar 36, azt mondta, mar kielte magat rendesen a kapcsolatunk elott,ennyi idosen mar fix PART keres az ember... azt is megertem hogy bulizna, vegulis ez egy proba,hogy bizhatsz -e benne,ennel jobb lehetoseg nincs kideriteni,hogy anno tenyleg megbanta es tud uralkodni magan,max a sztriptizt nezi es ennyi....

viszont a fo hiba,hogy sose vagytok kettesben,egy bebiszittert kifizetni megeri,ha nincs kire bizni a gyereket, mert a kettesben eltoltott ido, romantikazas es szex stb. nelkul a hazassag el fog romlani. erre kellene odafigyelnetek elsosorban.

2010. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
És ráadásul a tavalyi megcsalást sem azért ismertbe be, mert megbánta, hanem mert félt, hogy elkapott valamit. Sajnálom, de nem hozzád illik. Igaza van az előttem szólóknak, biztos nem azért akar menni, hogy amíg a többi mind kefél, meg stb, ő magába üljön a tóparton. Ráadásul 3 nap?! Ott d*gáson kívül semmi nem lesz! Mondd meg neki, hpgy ő dönti el, hogy megy-e, de ha megy, hozzád már ne jöjjön vissza!
2010. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogom fel nehezen, hogy egy családos, felelős férfi mi az istent keres egy ilyen bulin? menjen el sörözni néha a haverokkal, kicsit tombolni egy diszkóba, az jár neki. de hogy pont ilyen buliba??? mintha egy 18 éves éretlen kamasz srác lenne. nem lehet, hogy nem élte még ki magát, túl korán jött a gyerek, stb? ezt sem ártana felülvizsgálni.

kérdésre válaszolva: az, hogy elengedném-e, ez így hülye megfogalmazás, mert ha menni akar, hát menni akar, nem vagyok az anyja, hogy én bármit megtiltsak neki. de a véleményemet megkapná erről, az biztos. ha utána is menni akar, én nagyon komolyan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjéről, pláne ha már meg is csalt korábban.

2010. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!