Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyeznél, hogy a párod...

Beleegyeznél, hogy a párod elmenjen egy kanbuliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy kanbuli. Péntek estétől vasárnapig. Kibéreltek egy házat valahol egy tó közelében. Lesznek lányok akik sztriptíz miatt lettek felbérelve. A 6 férfi közül csak a párom nem szingli, akarnak vinni prostikat is.

A párom tavaly egy ilye bulin megcsalt, bár akkor nem ezekkel a férfiakkal volt, de a körülmények hasonlóak voltak.

Tavaly nyugodt szívvel elengedtem, sírva jött haza, hogy megcsalt, és fél hogy elkapott valami betegséget.

2 hónap különlét után megbocsátottam neki.

Azt mondta tanult a tavalyi esetből, nem fog megcsalni.

Komolyan nem tudom, hogy mit monjdak. Menjen, ne menjen. Van egy 1 éves kislányunk.

(A tavalyi kanbuli szülés után 2 héttel volt)


Szerintetek?


2010. aug. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
90%
Elengedném,de reggel a cuccait az ajtó elől szedegetné össze,az holt zicher.
2010. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
94%
biztos, h nem
2010. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
93%
Menjen csak, de akkor párkeresési célból, mert én már nem leszek neki!
2010. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, hogy miért akar egyáltalán elmenni oda? Ha azt mondta, hogy tanult az esetből, akkor azt hihetnénk, hogy nem akarja kitenni magát ilyen "kísértésnek". Mert egy tóparti ház, 6 pasival, sztriptíz-táncosokkal, prostikkal és alkohollal szerintem több, mint kísértés. Én már azon nagyon elszomorodnék, hogy el akar menni ebbe a "buliba". Nem váló ok ez a buli, de a megcsalás igen. És szerintem meg fog csalni, ez a buli a szexről szól, nem a kultúrált szórakozásról.
2010. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez kemény téma !

Én kismama vagyok és a párom pont tegnap este ment el buliba,persze nem kanbuli csak discóba.

Gondolom a felpörgetett hormonok miatt kivágtam a dilit még ma hajnalban.Persze jól összevesztünk.Most lelkifurdalásom van,hogy hát egész héten dolgozik,mindíg hazaadja a pénzt,ennyi jár neki.

De mégsem tetszik,hogy elmegy,mégis muszály elengedni,és meg kell bízni bennük.

De a Ti esetetek egy kicsit más,ez a tavalyi megcsalása a párodnak undorító!

Szerintem magától is lehetne annyi esze,hogy egy ilyen bulit visszautasít,hisz családos ember.

Menjen el a barátaival sörözni eggyet utána discóba,de nem prostis buliba. Hiába a férfiak esendőek , az tuti.

2010. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, miért akar elmenni.
2010. aug. 8. 10:38
 7/63 A kérdező kommentje:
Azt kérdezte, miért nem bízom meg benne...
2010. aug. 8. 10:39
 8/63 anonim ***** válasza:
93%
10.37-tel eggyet értek 100 %-ban.
2010. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy a tavalyi után egy kicsit nehéz megbízni benne,hisz eljátszotta a bizalmat.Mondd neki,hogy bizonyítsa be azzal,hogy meg lehet benne bízni,hogy visszautasítja a meghívást egy ilyen züllött buliba.Egyáltalán tényleg minek akar menni ilyen buliba?
2010. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem bízol benne (gondolom), mert már megcsalt. A bizalmat ki kell érdemelni. És a te párod nem érdemli meg, hiszen lefeküdt egy másik nővel. Sok idő, mire újra elnyerni a bizalmadat és rossz úton jár, ha egy ilyen szex-partyval szeretné elérni, hogy bízz benne...
2010. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!