Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleegyeznél, hogy a párod...

Beleegyeznél, hogy a párod elmenjen egy kanbuliba?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy kanbuli. Péntek estétől vasárnapig. Kibéreltek egy házat valahol egy tó közelében. Lesznek lányok akik sztriptíz miatt lettek felbérelve. A 6 férfi közül csak a párom nem szingli, akarnak vinni prostikat is.

A párom tavaly egy ilye bulin megcsalt, bár akkor nem ezekkel a férfiakkal volt, de a körülmények hasonlóak voltak.

Tavaly nyugodt szívvel elengedtem, sírva jött haza, hogy megcsalt, és fél hogy elkapott valami betegséget.

2 hónap különlét után megbocsátottam neki.

Azt mondta tanult a tavalyi esetből, nem fog megcsalni.

Komolyan nem tudom, hogy mit monjdak. Menjen, ne menjen. Van egy 1 éves kislányunk.

(A tavalyi kanbuli szülés után 2 héttel volt)


Szerintetek?


2010. aug. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
64%

Ha a kutya egyszer elviszi a csontot el viszi máskor is.....

Az erkölcsösség nem más mint az alkalom hiánya.

2010. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

Először azt akartam írni, hogy engedd el, mert ha csak azért nem csal meg, mert nincs rá alkalom, akkor tök mindegy, ugyanolyan szar alak, mintha megcsalt volna.

Aztán láttam, hogy kislányotok van.

Ebben az esetben eleve miért akar hétvégére leruccanni a szingli barátokkal? Ez nem igazán normális szerintem, ha nyaralni akar, menjetek együtt. De ezt neki magának kéne éreznie, szerintem.

2010. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen lépésre szántad el magad, akkor ne csak 2hónapig szakítsatok, hanem végleg. Egy év alatt nem változott, most is el akart menni, ezek szerint az előző 2hónap szünet nem számított, nem jött rá hogy milyen fontos neki a család. Én ha ilyen helyzetben lennék, és most összecsomagoltam volna a cuccait, már nem fogadnám vissza. Nincs bizalmad felé, ez érthető is, ő meg csak szórakozna.. gondolom a gyerek miatt(is)próbáltad meg vele még egyszer, de úgy tűnik a helyzet nem változott...
2010. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
92%
Na mi lett? Hazacuccolt?
2010. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

Megírtam neki hogy a szüleinél lakik mostantól. Nem jött haza, gondolom a szüleinél aludt, és onnan ment dolgozni.

Nem keres, hát én se fogom őt!

2010. aug. 9. 06:40
 56/63 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jelentkezett azóta sem? Tegnap írtam ide,egy párszor. :)

2010. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
ehhh kemény csaj vagy...jólvan jól tetted...:) ha nem is tér észhez te mindenképp jól jártál hogy megszabadultál tőle...
2010. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Holnap legény búcsúztatóra megyek!

A párom elengedett, majdnem ő is jött a tesójával mert utána mentünk volna éjfélkor diszkóba.

Ha akar úgyis megcsal és sose tudom meg, ha meg szeret akkor nem tesz ilyet.

2010. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Na mi lett????
2010. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Jaja!! Mi lett a végkifejlett?
2010. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!