Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene a beteg anyukám...

Nekem kellene a beteg anyukám mellé apolót fogadnom?

Figyelt kérdés
11éve élek Hollandiában, a húgom és a családja pedig a szülői házban anyuval. 66éves,és súlyos Alzheimeres, az utóbbi 3hónapban már sajnos magatehetetlen. 5éve lemondtam minden örökségről a húgom javára, azóta már a családi ház is az ő nevén van. Most, hogy anyu állapota rosszabodott, a testvérem otthagyta a munkahelyét, és anyut gondozza. Azóta állandóan panaszkodik, hogy ez mennyire megterhelő neki, és követeli tőlem, hogy finanszírozzak egy ápolót aki segít anyut gondozni.

2020. aug. 17. 18:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 anonim ***** válasza:
37%
Tekintsen el egy több milliós öröksegtől és vágjon jópofát ehhez az egészhez? Normális vagy te, aki ilyet mondasz? Ha nincsen ott hogyan ápolja? Amúgy meg így van a temetésbe se adjon bele a húga lett a piros 7es fizessen az mindent. Max egy sírcsokor vagy koszorú. De ilyen fa.zarágó családhoz haza se utaznék a temetésre, hanem felhívnám a legközelebbi virágboltot.
2020. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/128 A kérdező kommentje:
Igazából a bátyja vagyok, nem a nővére, 8évvel vagyok idősebb, de ez nem is lényeges. Rendszerint évente 1-2alkalommal megyek haza, utóljára 2019 karácsonyán voltam. Mikor megyek mkndig egy tele csomagtartó holmit viszek a családnak, élelmiszer, tisztitószer stb. Őszintén csak emmyivel járultam hozzá anyu segítéséhez az utóbbi években. Többet nem is igen tudnék... mint mondtam itt sincs kolbászból a kerítés.
2020. aug. 17. 22:46
 53/128 anonim ***** válasza:
37%

pontosan.

a temetés is az örökös sara..

2020. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 anonim ***** válasza:
63%

,,5éve lemondtam minden örökségről a húgom javára" Ebből hogy következik az, hogy a kérdező húga vállalta egyedül az anyukájuk gondozását a házért cserébe. Számomra az nem derül ki, hogy a kérdező miért mondott le.


Mondjuk nem is érdekel csak több válaszban felmerült, hogy a húga a pénzért csinálja...


Amúgy ha tudod, segítsd anyukádat, beteg lett .... - ennek is mi köze ahhoz, hogy ki mit örököl vagy mit nem.

2020. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/128 anonim ***** válasza:
25%
Tök mindegy a kérdező miért mondott le. A húg elfogadta? Elfogadta vagy nem? El. Akkor viselje a tettei következményét!
2020. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/128 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert lemondtàl az örökségről még az anyukàd,felelőséggel tartozol érte
2020. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/128 anonim ***** válasza:
54%
Ja hogy ez elvárás, ha lemondok 10 millióról pl még én fizessek? Ez ostobaság, és lelki terror. Kérdező szakíts meg velük mindent a te érdekedben
2020. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/128 anonim ***** válasza:
76%
felelősséggel igen, de nem anyagi értelemben
2020. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/128 anonim ***** válasza:
38%
Fordítok: A kérdező "lemondott " valamiről, ami nem az övé, cserébe a testvére nyakába sózott minden munkát, mert úgy hozta úri kedve. Ezek után még játssza is az áldozatot, nem segíti minimálisan sem az anyja ápolását.
2020. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/128 anonim ***** válasza:
45%
Szokásos sztori: a hapsi a lánytestvérre nyomja az ápolási munkát, mert neki nincs kedve hozzá.
2020. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!