Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene a beteg anyukám...

Nekem kellene a beteg anyukám mellé apolót fogadnom?

Figyelt kérdés
11éve élek Hollandiában, a húgom és a családja pedig a szülői házban anyuval. 66éves,és súlyos Alzheimeres, az utóbbi 3hónapban már sajnos magatehetetlen. 5éve lemondtam minden örökségről a húgom javára, azóta már a családi ház is az ő nevén van. Most, hogy anyu állapota rosszabodott, a testvérem otthagyta a munkahelyét, és anyut gondozza. Azóta állandóan panaszkodik, hogy ez mennyire megterhelő neki, és követeli tőlem, hogy finanszírozzak egy ápolót aki segít anyut gondozni.

2020. aug. 17. 18:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
88%
Finanszírozzon a fa.zom. a te penzeddel ne játszon, megkapta a házat mind az övé. A seggét nem kell kitörölni tesódnak?
2020. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 A kérdező kommentje:
Mindenki azt hiszi, hogy külföldön kolbászból van a kerítés, pedig csak gyári melós vagyok. Húgom szerint én két nap alatt megkeresem egy magyar ápoló havi bérét, és ezzel uszítja a többi családtagot is ellenem. Unokatestvérek is sopánkodnak, hogy jaj nem könnyű a hugomnak, és mennyi áldozatott hozott szegény.
2020. aug. 17. 18:59
 3/128 anonim ***** válasza:
86%
Akié az örökség, az gondoskodik a szülőről, hiszen ezért kapta meg.
2020. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
82%

Ne Hagyd magad ha a húgod kötekszik mond neki cseréljetek..

Jah az már nem tetszene neki,kint is keményen kell dolgozni!! Pláne ha gyàrban vagy.

2020. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 anonim ***** válasza:
84%
Az áldozatért cserébe megkapta az örökséget, ez tipikus "A kisujjam nyújtom, de a karom kell" sztori. Ne hasson meg a panaszkodása, nem igazságos a követelőzése.
2020. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/128 anonim ***** válasza:
22%

Milyen örökség? Él az anyjuk. Én segítenék. Nyilván nem mindent én fizetnék, de besegítenék.


Off 11 év alatt azért ha kicsit megerőltetted volna magad, már nem gyári munkás lennel. Nyelvet megtanultad? Hol dolgozol?

2020. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem bírja akkor rakjanak vissza az örökségbe vagy hogy megy ez.

Tehát ha tényleg nem bírja akkor válaszon melyik kell neki jobban az örökség vagy a segítséged.

2020. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/128 anonim ***** válasza:
87%
Én max felesbe fizetném, menjen el ő is dolgozni és a másik feléből fizesse az ápolót. Akik egyébként horror összegért dolgoznak.
2020. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 anonim ***** válasza:
23%
Miféle örökség? Még él az anyjuk.
2020. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 anonim ***** válasza:
84%
NINCS (jövendöbeli) örökség, mert az már a kérdezö húgának lett ajándékozva az ápolásért cserébe!
2020. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!