Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj,ha...

Miért olyan nagy baj,ha megcsinálok még egy szakmát?

Figyelt kérdés
A koronavírus járvány miatt elveszítettem a munkámat,bár a barátnőmnek is van kicsi közé hozzá..mert volt egy befizetett hosszú hétvégénk és a főnök nem akart el engedni,mondom jó akkor benyeljük azt a 35 ezer ft-ot.De a barátnőm csak addig rágta a fülem,hogy menjünk, éreztem hogy nem kellene,így elmentem táppénzre,de a főnököm emlékezett rá,hogy akkor akartunk menni..így jól jött neki a vírus hiszti és ez a szitu,így kirúgott.Munka szempontjából,ahol élünk,most nem túl rózsás a helyzet.A munkaügyi most indítt egy képzést,ami fél év,és igaz nem nagy összeg,de havonta kapok mellé 80 ezer ft-ot.Úgy döntöttem megcsinálom,mert jó szakma és jól is lehet vele keresniajd egy idő után.Barátnőmnek ez nem tetszik,mert hogy az kevés pénz stb..nem érti meg,hogy jobb mint itthon ülni,és ráadásul ha elvégzem,akkor elég jól lehet vele keresni,mivel hiányszakma és engem érdekel is.Hogy győzzem meg hogy cseszegessen ezért minden nap? Rosszul esik,hogy így viseli,hiszen nekem ez fontos..
2020. júl. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező, esetleg gyereket szülni nem akarsz? Mert azt a kártyát szokták még így előhúzni azok, akik nem akarnak elmenni dolgozni. Vagy keress magadnak egy sugar daddyt.
2020. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 A kérdező kommentje:

ma 09:01


Az már nekem is megfordult a fejemben,hogy lehet azt látja benne,hogy esetleg nekem nem profilbavvágó esetleg,csak nem jól közli,vagy esetleg tudat alatt van ez benne.Nincs kizárva egyébként ez sem.Az igazság az,hogy hol azt mondja,hogy csináljam,ha van kedvem,hol meg azt érzem,hogy nem támogatja.Ma mindenképpen beszélünk róla még szerintem.

2020. júl. 15. 09:31
 53/86 anonim ***** válasza:
21%
Ja, biztos nem az a baja, hogy el kell téged tartania, hanem az, hogy a szakma "nem profilbavágó". :))))
2020. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező: Ne reagálj a kötekedő komentelőkre, minden kérdésnél van egy-kettő. Ha nem reagálsz, abbahagyják. Itt éli ki magát, mert itt könnyű okoskodni és megmondani a tutit.

A legjobb lenne megkérdezni a barátnődet, miért nem támogatja az ötletet. Lehet olyan okot mond, amin te is meglepődsz.

Ez a vírus helyzet mindenkinek nehéz, én is elvesztettem a munkahelyem, talán nincs is megfelelő lépés jelenleg csak olyan ami kevésbé sz.r.

Az is fontos, van-e félretett pénzetek stb.

Azt is érdemes elmondanom, hogy eddig se hívtak vissza sehonnan sem, ha bejön a 2. hullám még annyi állás sem lesz mint most, és lehet a tanfolyamokat is bukod a vacillálással.

2020. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes vagy, kérdező... Tehát a párod azt MONDJA, hogy végezd el a képzést, de te úgy ÉRZED, hogy nem támogatja. Bocs, de ez így annyira csajos...

Egyébként mi az a képzés, ami fél év, és keresett?

2020. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 A kérdező kommentje:

ma 10:25


Félre értesz,egyik pillanatban azt mondja,ha van kedvem csináljam,másik pillanatban meg az a baj,hogy csak annyi pénzt tudok hazahozni,amennyit kapok majd onnan és hogy szerinte az kevés.Ha szerencsém lenne,beugrosnak eltudnék menni valahová plusz pénzt keresni,de mivel jelenleg rendes munka sincs kilátásban,álmodni sem merek egy beugrosról..de azért reménykedem.Szakács végzettségem is van,így talán szombatonként eltudnék menni valahova brsegíteni.

2020. júl. 15. 11:10
 57/86 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként én feminista vagyok, nem szeretek különbsegeket tenni férfiak és nők között, de kíváncsi lennék hogy azokat a válaszokat amikor azt mondják, ne tartasd el magad és igaza van a csajnak, azokat nők írták?

Miért van az, hogy ha egy férfi tart el egy nőt az nem probléma, vagy ha a férfi wellnesezni viszi őt folyamatosan és ilyesmi, viszont ha ez fordítva van az szégyen és gaz?

Nem értem. Egy normális kapcsolatban ez úgy megy, hogy jaa van egy ilyen lehetőség, és még pénzt is kapsz érte? Aztán pedig olyan szakmában dolgothatsz tovább amit szeretsz is? De jó, tudom hogy ebben a hülye időszakban nehezen lehet munkát találni, ezért támogatni foglak mindenben. Így megy. És pont.

2020. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
64%
Most egyenként ráírogatsz mindenkire privátban, akik nem neked tetsző választ írták, hogy "nyomorult vagy"? Ennyi energiabefektetéssel munkát is kereshetnél.
2020. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
74%
#57 nem teszel különbséget férfiak és nők között, de azért az nem mindegy, hogy a válaszokat férfiak vagy nők írták....
2020. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
34%

Ha elvégzel még egy szakmát annyival is több lehetőséged lesz az egész életedben!

Míg a csaj nem valószínű, hogy egész életedben veled lesz.

2020. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!