Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj,ha...

Miért olyan nagy baj,ha megcsinálok még egy szakmát?

Figyelt kérdés
A koronavírus járvány miatt elveszítettem a munkámat,bár a barátnőmnek is van kicsi közé hozzá..mert volt egy befizetett hosszú hétvégénk és a főnök nem akart el engedni,mondom jó akkor benyeljük azt a 35 ezer ft-ot.De a barátnőm csak addig rágta a fülem,hogy menjünk, éreztem hogy nem kellene,így elmentem táppénzre,de a főnököm emlékezett rá,hogy akkor akartunk menni..így jól jött neki a vírus hiszti és ez a szitu,így kirúgott.Munka szempontjából,ahol élünk,most nem túl rózsás a helyzet.A munkaügyi most indítt egy képzést,ami fél év,és igaz nem nagy összeg,de havonta kapok mellé 80 ezer ft-ot.Úgy döntöttem megcsinálom,mert jó szakma és jól is lehet vele keresniajd egy idő után.Barátnőmnek ez nem tetszik,mert hogy az kevés pénz stb..nem érti meg,hogy jobb mint itthon ülni,és ráadásul ha elvégzem,akkor elég jól lehet vele keresni,mivel hiányszakma és engem érdekel is.Hogy győzzem meg hogy cseszegessen ezért minden nap? Rosszul esik,hogy így viseli,hiszen nekem ez fontos..
2020. júl. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
82%
Akkor hajrá kérdező, jussatok dűlőre! Sok sikert!
2020. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
42%

"Érdekes amikor minden hétvégén wellnesbe mentünk"


Ezt úgy adod elő, mint ha mindig mindent te fizettél volna. Biztos nem így volt.

Továbbra sem győztél meg. Nincs félretett pénzed, a barátnőd fog eltartani. És ha vele is történik valami? Miből gondolod, hogy utána sorba állnak érted a munkáltatók?


És mi ez a szakma? Mert elég hihetetlen, egy olyan hiányszakma, ami jól fizet és egy röpke féléves képzés elég hozzá.

2020. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
13%

1) szabi aláírása után foglalunk szállást

2) semminél jobb a tanfolyam - milyen szakma?

3) lekéne ülni beszélgetni,aztán nagy eséllyel lapát a tyúknak

2020. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
62%
Persze, lapát a tyúknak, csak akkor ki a fene fogja eltartani kedves kérdezőnket? :D
2020. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
35%

Hogy mi? Ti normálisak vagytok? Egy normális kapcsolatban ilyen nincs! Közös pénz van, támogatás és megértés... Az írásából úgy tűnik, hogy közös kasszán vannak így a lány nem tartja el, közös kasszába keres. Illetve úgy 80 ezer ft teljesen oké, hogy alig kell valamire költeniük. Valamennyit nyilván a csajszi is keres, legalábbis remélem hiszen azért 80 ezer a kajára elég, (nekünk olyan 75-80e havi kaja) és akkor valamiből ki kell fizetni a rezsit. Igen ez elég kevés de legalább kap érte egy szakmát, és a semminel sokkal több hiszen egyszer ez a szakma majd jól fog jönni. Én is szívesen tanulnék inkább most, mint dolgoznék, utalom a munkahelyem és csak majd akkor tudok újat keresni, ha lecseng már ez a nyomorult vírus.

Visszatérve, nem is értem ezt a csajt komolyan mondom, mintha csak a pénz miatt lenne veled, addig minden oké míg jól keresel de ha beut a baj azonnal elkezd csesztetni, ő nem tud kiadni pénzt rátok? Ha az én férjem kerülne ilyen helyzetbe, mindenképp támogatnám..

2020. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:

ma 01:29


Közös kasszán vagyunk bizonyos dolgokban,pl rezsi,kaja.Többnyire úgy szoktuk csinálni,hogy a kaját én fizetem,az olyan 50 ezer,a rezsit pedig ő,az olyan 40 ezer és kb ennyi az összes kötelező kiadásuk.Amúgy nagyon rosszul látja itt az egy válaszoló,hogy eltart,nagyin elvan tévedve.3 hónapig kaptam a kereseti juttatást, szintén közel 100 ezer Ft volt és volt némi félre tett pénzem,amit szintén magunkra költöttem.Szóval kb 1.5 hónapja élünk az ő fizetéséről kb.Jövőhéten indul a tanfolyam.Szerintem egy normális kapcsolatban bele kell férnie ennyinek, hiszen nem évekről van szó.Ráadásul utána megtérül.

2020. júl. 15. 05:16
 37/86 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pedig egy normális kapcsolatba az fér bele, hogy a másik szabadon eldönti, hogy el akar-e tartani vagy sem. És az is benne van a pakliban, hogy a fél év letelte után lelépsz valaki mással.
2020. júl. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
23%

Szánalmas, aki így fillérezget. Hogy tudtok külön kasszán gondolkozni?


Nálunk van egy számla és van a pénzünk, mindegy ki keresi meg.


És amikor Gyesen vannak a nők!!??? Nem GYED-en, hanem GYES-en. Akkor se pofazik normális férfi. Nyelje be a nő is.


És nem, nem el tartja a srácot, a kaját a havi 80ból is tudja fizetni. Nincs albérlet!!!

2020. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:

ma 06:33


Úristen de szánalmas vagy,fújod a f@szságodat.Figyelj ha valaki tudja fizetni a kajáját, telefonszámlát az szerinted eltartás?Az az eltartás amikor nulla pénzt nem adsz a háztartásban.Hiába próbálod rám erőltetni azt ami nincs.Tegnapi hozzászólásod óta ugyan azt nyomod.Magadnak akarsz ezzel bizonyítani milyen szánalmas vagy?Ok van egy véleményed,ezzel nincs baj.A baj az,hogy nem fogod fel,hogy az eltartás,az amikor valaki nulla pénzt ad bele a dolgokban.80 ezer Ft nem nagy pénz,ez tény,de arra pont elég,hogy a másik ember válláról levegye a terhet,pl a bevásrlást én tudom intézni, telefonszámlát betudom fizetni és némi kp is marad az embernél.Nyilván wellnessre nem jut.És?

2020. júl. 15. 07:13
 40/86 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem gondolkodj el a kapcsolatod. Egyrészt kirúgtak miatta, másrészt nem túl támogató. Remélem összejön a munkaügyis képzés, anno én is jelentkeztem egyre, jó is volt a tesztem, de nem vették fel, mert nem voltam szociálisan elég hátrányos. Mondjuk a csajod besegíthetne a munka keresésbe is ha már miatta raktak ki a jólfizető helyedről.
2020. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!