Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj,ha...

Miért olyan nagy baj,ha megcsinálok még egy szakmát?

Figyelt kérdés
A koronavírus járvány miatt elveszítettem a munkámat,bár a barátnőmnek is van kicsi közé hozzá..mert volt egy befizetett hosszú hétvégénk és a főnök nem akart el engedni,mondom jó akkor benyeljük azt a 35 ezer ft-ot.De a barátnőm csak addig rágta a fülem,hogy menjünk, éreztem hogy nem kellene,így elmentem táppénzre,de a főnököm emlékezett rá,hogy akkor akartunk menni..így jól jött neki a vírus hiszti és ez a szitu,így kirúgott.Munka szempontjából,ahol élünk,most nem túl rózsás a helyzet.A munkaügyi most indítt egy képzést,ami fél év,és igaz nem nagy összeg,de havonta kapok mellé 80 ezer ft-ot.Úgy döntöttem megcsinálom,mert jó szakma és jól is lehet vele keresniajd egy idő után.Barátnőmnek ez nem tetszik,mert hogy az kevés pénz stb..nem érti meg,hogy jobb mint itthon ülni,és ráadásul ha elvégzem,akkor elég jól lehet vele keresni,mivel hiányszakma és engem érdekel is.Hogy győzzem meg hogy cseszegessen ezért minden nap? Rosszul esik,hogy így viseli,hiszen nekem ez fontos..
2020. júl. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
Minden nap ezt hallgatom,hogy ez csóriskodás stb.Ez egy jó lehetőség,mert kapok plusz egy szakmát,és még pénzt is kapok érte.Szerintem ez egy jó lehetőség.
2020. júl. 14. 16:31
 2/86 A kérdező kommentje:
Nincs hitelünk,csak a rezsi,ő is dolgozik.Szóval fél évig él lennénk,igaz nem nagy pénz,de utána a többszörösét megkeresem.
2020. júl. 14. 16:35
 3/86 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem baj, hanem nem mondva: ezt kell, mert ezt lehet.


Nem hiszem, hogy sokáig lesztek együtt. Ez a lány komolytalan, nem tudja, mi az a felelősség, aminek te láttad kárát. Fontos a pihenés, ez tény, de max neki kellett mindenáron, nem neked. Munka nélkül nincs pénz, pénz nélkül lehet menni híd alá, ezeket nem hiszem, hogy nem tanították meg neki.


Szerintem, mondd meg neki, hogy vagy elfogadja, hogy te ezt így tudod és szeretnéd csinálni, vagy nincs értelme tovább együtt, mert így ennek semmi értelme.

2020. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem dobd ki. Kirúgatott, most meg még az sem felel meg neki, amit jelenleg tenni tudnál...

Akkor menjen Isten hírével, és oldja meg az életét maga.

2020. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Szabadulj meg a barátnőtől, nem normalis
2020. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
80%
tényleg együtt vagy még ezzel a hülye pénzéhes prostival? Gratulálok tesó!
2020. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
67%

Küldd el dolgozni a kis luvnyát, vagy vágd ki a pcsba.

38N

2020. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
80%
Rossz a barátnő, jó a célirány. Kapitány, kérem bassza ki a hajóról a dolgozni nem akaro potya utast!
2020. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
27%

A barátnő a luvnya?

Jelenleg ő tartja el a barátját és még fél évig.


Ennyi himsoviniszta barmot itt!

2020. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
90%
Ő erősködött, szóval ő is rátett, hogy kirúgtak. Szerintem jó, hogy tanulni akarsz, a 80 meg több mint a 0, amit jelenleg keresel.
2020. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!