Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj,ha...

Miért olyan nagy baj,ha megcsinálok még egy szakmát?

Figyelt kérdés
A koronavírus járvány miatt elveszítettem a munkámat,bár a barátnőmnek is van kicsi közé hozzá..mert volt egy befizetett hosszú hétvégénk és a főnök nem akart el engedni,mondom jó akkor benyeljük azt a 35 ezer ft-ot.De a barátnőm csak addig rágta a fülem,hogy menjünk, éreztem hogy nem kellene,így elmentem táppénzre,de a főnököm emlékezett rá,hogy akkor akartunk menni..így jól jött neki a vírus hiszti és ez a szitu,így kirúgott.Munka szempontjából,ahol élünk,most nem túl rózsás a helyzet.A munkaügyi most indítt egy képzést,ami fél év,és igaz nem nagy összeg,de havonta kapok mellé 80 ezer ft-ot.Úgy döntöttem megcsinálom,mert jó szakma és jól is lehet vele keresniajd egy idő után.Barátnőmnek ez nem tetszik,mert hogy az kevés pénz stb..nem érti meg,hogy jobb mint itthon ülni,és ráadásul ha elvégzem,akkor elég jól lehet vele keresni,mivel hiányszakma és engem érdekel is.Hogy győzzem meg hogy cseszegessen ezért minden nap? Rosszul esik,hogy így viseli,hiszen nekem ez fontos..
2020. júl. 14. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
22%

Te vagy itt az egyetlen szánalmas! 1,5 hónapja a párod tart el, ébresztő! És igen, az eltartás, ha a párod fizeti a kajádat, a telefonszámládat vagy bármi mást. Ha nem lenne aki fizesse, mit csinálnál?

"Nyilván wellnessre nem jut.És?" És nem biztos, hogy ő ezt szeretné.

Az, hogy valaki fizeti a telefonszámláját, vagy bármi költségét az egyébként munkaképes párjának, az egyáltalán nem természetes dolog, ezt próbáld meg felfogni!

2020. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
35%

És ha a kérdezőt baleset érné? Nem munkahelyi, hanem sima és kórházba kerülne.


Tudjátok mennyi a táppénz? 50%...ha kikerül 60. Akkor is ezt mondanátok?


A csajnak nem futja ki 80+al a kaja meg a rezsi, de eddig állandóan wellnesben hemperegni jó volt?


Nő vagyok, de menjen az ilyen csaj a pics**a

2020. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
66%
A baleset nem a saját döntése, a képzés igen.
2020. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:

ma 07:32


Figyelj, te ennyire sötét vagy,vagy valami képességbeli problámáid vannak?Azért mert valaki befizet a másiknak egy telefonszámlát, egyetlen egy darabot az nem eltartás! Ráadásul ha a másik vissza is fízeti mind azt,ahogy lesz pénze.Ráadásul az eltartás az,amikor valaki évekig eltart valakit és élősködik.Az életben bármikor, bárkivel lehet ilyen.Mindenki kerülhet szorult helyzetben,ahogy kerültek is sokan, ebbe az elmúlt időszakban.Innentől kezdve pedig ignorálva vagy,mert tisztán látszik mennyire sötétség van a fejedbe, és csak kötekedni jársz ide.

2020. júl. 15. 07:57
 45/86 anonim ***** válasza:
60%

És?? Anyagilag tök ugyanaz. És a képzés után esélye van több pénzt keresni, amiből megint mehetnek wellnessbe.



Nálam repülne a nő, mint a győzelmi zászló. Ez éppen azt mutatja, hogy neki lehet költeni a te pénzedet, de fordítva nem működik.

2020. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
75%
A kulcs még mindig ott van, hogy egy normális kapcsolatban EGYÜTT megbeszéli a pár, hogy milyen lehetőségeink vannak, és mit érdemes csinálni. Nem az van, hogy én eldöntöm, hogy ez nekem nagyon jó, te meg mit hisztizel magadnak. Ez itt a gond.
2020. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:

ma 08:15


Te tényleg valami redtardált, fogyatékos lehetsz.Majd nyilván te mondod meg b@zdmeg hogy dolgozni megyek vagy tanulni.Ja értem,akkor ha valaki tanul és ezért még pénzt is kap,akkor az már nem férfi!!😄😄Jót röhögtem.Akkor mindenki legyen olyan tanulatlan bunkó mint te ugye?Amúgy elég fo@talicska életed lehet,ha itt ennél a kérdésnél eléd ki szánalmas életed és itt osztod a semmit és egyfolytában egyből válaszolsz ide nekem😄😄

2020. júl. 15. 08:29
 48/86 anonim ***** válasza:
31%
Ha a kérdező nő lenne, akkor már rég megkapta volna a dolgozni nem akaró, másokon élősködő aranyaso címet.
2020. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
0%

A "addig rágta a fülemet" és a "ne cseszegessen minden nap" mondatra azt javaslom olvasd el a Játszmák könyve c. kiadványt (nem egy könnyen olvasható könyv, de nagyon hasznos)


Üljetek le, beszéljétek meg, hogy miért nem szeretné, hogy tanulj/azt a szakmát tanuld. Lehet, hogy olyat lát, amit te nem. Nekem is volt olyan, hogy el akartam végezni egy tanfolyamot és a kedvesem világított rá, hogy nagyon nem nekem való.

2020. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
28%
Jaja kérdező itt mindenki hülye, csak te vagy a helikopter. Én azért meghallgatnám a nőt is, biztos neki is meg van a véleménye a kérdésről.
2020. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!