Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám jogosan...

Szerintetek anyukám jogosan van kiakadva az öltözködésem miatt?

Figyelt kérdés

Black és death metalt hallgatok, a baráti köröm is mind ilyen zenét hallgat és hasonlóan is öltözködnek mint én. Csak feketét, lilát, sötékéket hordok, de többnyire csak feketét. Anyukám nem akarja engedni, hogy nyáron sötét ruhákban járjak, nem veszi meg nekem őket. Azt mondta, hogy csak akkor kapok ruhákat, ha szépeket választok. ergo nem sötétet. Jelenleg nagyon kevés nyári cuccom van és kéne pár új. Szerintetek kinek van igaza?

Valamint a hajfestés egy 16 éves lánynál elfogadott már nem? 2 hete festettem be nagyon sötét barnára, szinte feketére a hajamat és ez is probléma:s Neccharisnya, orr pc vélemény?



2020. máj. 27. 23:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Senki sem tud egyedien öltözni. Nagy dráma buhu. Szülő ilyenkor cringe, mert aztán jobban tudja, amikor kb ő is ezzen a szintén van.
2022. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Metálosan öltözöl még, kérdező? Mire jutottál anyukáddal?
2022. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!