Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmennél?

Osztálytalálkozó. Elmennél?

Figyelt kérdés

5 évig jártam oda általánosba,én voltam az a lány,akit mindig vertek,napjába többször,hajamnál húzva a fiuwcbe vittek stb...

ezért váltottam iskolát hatodikban.

felmerült az osztálytalálkozó lehetősége.

te elmennél?


2010. júl. 19. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
95%
én is szemétkedések tárgya voltam 5-ig, sulit váltottam, ahol nagyon jól éreztem magam. tavaly volt a 10éves tali, írt az egyik lány akivel közömbös kapcsolatom volt, h megyek-e, és nem értette, miért mondom h legtöbb embert látni nem akarom, és nem megyek. ha irigylésreméltó lenne az életem én mentem volna -megmutatni-, de mivel elég átlagos, így nem láttam értelmét.
2010. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés.

Én általánosban nem voltam nagy szám. A saját osztályomban elvoltam, sok emberrel jóban voltam. Aztán eljött a tinédzserkor, s én nem éreztem késznek magam arra, hogy elkezdjek inni, s fűvel-fával lefeküdni. Nem kell mondanom, eléggé "szellem" lettem (azaz tök mindegy ott vagyok, vagy sem). Bár a másik osztályból pár nagyképű évfolyamtárs azért néha-néha beszóltak.


Középsuliba pont ezzel a "stílussal" mentem be. Tökéletesen sütött rólam a "gyengeség" szóval négy évig hallgattam a különféle beszólásokat. Persze veled ellentétben nekem volt pár ember, akivel elvoltam. De ennek ellenére egyikre se mennék el. Úgy érzem az a múlt, amit szeretnék elfelejteni, továbblépni. Nem lenne értelme elmenni, s játszani az agyam, hogy én kivé, mivé váltam. Elértem, amit szerettem volna, büszke vagyok magamra, s ennyi.


Másfelől az élet legtöbbször visszaadja azt, amit mi adtunk másoknak.



Tanácsom: ne menj el. Felejtsd el, lépj tovább.

2010. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Én sem mennék el.Sőt el sem mentem.Bár engem igy nem bántottak de nem volt annyira jó az osztályközösség,sőt sok ember már köszönni se tud pedig általánosban 8évig középsuliba meg 3évig évfolyamtársak voltunk.Volt osztálytalálkozó de nem mentem el mert az osztály "menőbb" része szervezte és többen kértük őket máskorra rakják mert dolgoznak sokan vagy nem érnek rá(két héttel előtte szóltak),de erre az volt a válasz hogy jaj de ennek meg annak jó ( a 24emberből jó volt durván 10embernek azoknak akikkel a szervezők jóban voltak).
2010. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Na én pont így voltam, csak középsuliban. Hülye tanulós lúzer. A tanulós lúzerkedésnek meg lett az eredménye, gyógyszerész vagyok, felső kategóriás fizetéssel. Begördültem a felső kategóriás autómmal, végigmértem őket, végigültem a vacsorát utána még kb egy félórát, és elvonultam. Persze mindenki próbált volna velem beszélgetni, de nem nagyon voltam kommunikatív. Tudom, nem volt szép dolog tőlem, de kikívánkozott. Többé nem megyek el látni sem akarom őket. A helyedben nem mennék el.
2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el. Minek felhozni a régi dolgokat? Valószínűleg most sem tudnál normálisan ellenni azokkal akik megaláztak, még ha ez évekkel ezelőtt történt, akkor sem.

Általánosban velem is hasonlóan bántak, megloptak, vertek, megaláztak, nagyban elősegítve hogy nyolcadikban (más okok miatt IS de ez volt a fő) pszichóra kerültem. Egyenként lenyúzva áztatnám sóba őket, nemhogy osztálytalálkozón kommunikáljak velük. Mivel ez -bármekkora örömömet is lelném benne- ugye büntetendő, (másrészt nem pazarolnék rájuk ekkora előkészületet és energiát) inkább elnézek mellettük az utcán, bár nem nagyon látom őket szerencsére.

Pedig semmi rosszat nem tettek ellenem. Eleinte az volt a bajuk hogy nem voltam gazdag, utána hogy jól tanulok, majd hogy nem iszok-cigizek, egyszóval nem vagyok ,,menő".

Hetediktől érettségiig én voltam a ,,holló" aki mindig feketében jár, legritkább esetben mosolyog, sósavas humora és rengeteget olvas, fest, rajzol, majd bandában énekel. Ezt nem tudták megemészteni, sőt gimiben sem. Ott már igaz volt egy barátnőm és már nem kellett attól tartani hogy megvernek -már nem mertek- de akkor sem volt valami szívderítő csapat. Először ott is próbáltam kommunikálni de miután kiismertem őket, valahogy elment a kedvem tőlük. Ha kellett rendezvényeken énekeltem, rajzoltam, stb., aztán távoztam, ami persze senkinek nem tűnt fel.

Nem meglepő hogy egyik találkozóra sem hívtak, bár tőlem igazán bekaphatja mindkét társaság.

Az egyetemen érdekes módon vannak barátaim és rengeteg ismerősöm. Itt már repülhetek =)

2010. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Septimius ***** válasza:
Elmennék. Rémségnek, Undormánynak meg Szörnynek hívtak, de szerintem leesne az álluk, hogy mára mivé serdültem. Mindenképp menj el!
2010. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Ne menj el. Nem ér annyit. Azok nem is emberek, nem értem mondjuk a te szüleidet sem, miért nem vittek másik suliba? Olvastam itt nagyon sok szörnyű történetet, remélem kiheveritek. SZörnyű emberek ezek, ösztönlények.
2010. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Én biztos elmennék és már csak azért is megmutatnám magam, mi is lett belőlem.

Hasonló cipőben jártam, azzal a különbséggel, hogy engem nem vertek, csak csúfoltak. Mi sem vagyon gazdagok, de azért jól állunk.

Ennek ellenére megkértem a kőgazdag unokatesómat, vigyen el a sportmercijével az osztálytalálkozóra. Arra is megkértem, hogy látványosan öleljen meg és adjon egy nagy puszit, hadd higgyék, ő a pasim.

Hihetetlen, de azok rajongtak körbe, akik annak idején utáltak és csúfoltak.

Hagytam őket a tudatban, hogy egy senkik lettek és nem értek el semmit.

Azóta persze nem találkoztam egyikkel sem, mert messze laknak, nekem meg még mindig megvan a szép kis családom :)

2010. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Ilyen, bibibi én menőbb vagyok mint ti (ami egyáltalán nm biztos , és nem is lényeg) nem mennék el, olyan ovis szint ilyenek miatt az életedből elvenni pár órát. Nem mennék el, tesóm se jár, vele is ezt csinálták, most a legmenőbb munkahelye van a többiek közül, de nem az a fajta ovis típus akinek az fontos, hogy ilyen gyökér emberek mit is gondolnak róla.
2010. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Elmennék és megmutatnám hogy mi lettem.

Lehet hogy aki piszkált ez egy drogos senki lett vagy alkesz.

2010. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!