Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmenjek,...

Osztálytalálkozó. Elmenjek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Most lesz a hat éves általános iskolai osztálytalálkozónk (ne kérdezzétek, hogy miért a hatodik évben szervezik...). Nem tudom, hogy elmenjek-e. Senkivel nem tartom a kapcsolatot közülül. 1-2 barátnőm volt az osztályból, de velük is megszakadt a kapcsolat nyolcadik után. Engem nem igazán szerettek, általában ki voltam közösítve, mert jó kislány voltam, szorgalmas és sokat tanultam. Ja, meg pattanásos, fogszabályzós és nagyon csöndes. Barátom sem volt nyolcadikig (mondjuk azóta se, de ez nem tartozik rájuk). Most egyetemista vagyok, igaz passzív féléves, mert egyetemet fogok váltani, és az ELTE-re akarok menni. Azóta "megszépültem". A bőröm mint a babapopsi, a fogaim is tökéletesek, sokan mondják, hogy úgy nézek ki mint egy modell. Nem tudom, hogy elmenjek-e, és mutassam meg, hogy ki lett belőlem, vagy inkább hagyjam őket, ne is foglalkozzak velük, mert régen rengeteget bántottak. Szerintetek?

19/L


2011. okt. 13. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
menj el
2011. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem menj el. Azóta mindannyian felnőttek lettetek, a gyerekkori csúfolódások már csak emlékek.
2011. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Menj el. 1. mert látják hogy mennyire előnyödre változtál, 2. mert különben kibeszélnek, és mindenki ezt-azt amit mástól hallott azt fogja híresztelni rólad.
2011. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem vagy kíváncsi rájuk, ne menj el...ez csak képmutatás lenne.

Ha meg akarod mutatni, milyen jó csaj lettél...menj el...

2011. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Menj el! Nem vagy kíváncsi, hogy ők hogyan változtak? Ha untatnak, fogod magad és eljössz.
2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

szerintem menj el és mutasd meg nekik,belőled lett valaki,mert amíg te tanultál,ők gondolom pasiztak és sminkelgetéssel voltak elfoglalva


majd mesélj,mi volt :D:D

2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Menj el. Lehet, hogy meg nagyon is jol fogod erezni magad. Ok is masok lettek. Meg elonyodre lehetnek az uj ismeretsegek.
2011. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmégy, azért menj el, mert érdekel, ki hogy néz ki esetleg, vagy merre alakul az életük.

Ha azért mégy, hogy megmutasd magad, hogy szép lettél, szerintem nem biztos, hogy érdemes, mert lehet megint csalódás ér, mert lehet nem fognak dicsérgetni, hogy megszépültél. Ha megtennék, megérné ebből a szempontból, de nincs garantálva.

Akkor menj, ha kíváncsi vagy rájuk. Vagy majd elmégy a következőre, ha lesz kedved, érdekel amikor már igazán nagyobb változások lehetnek mindannyiótok életében. Családokat alapítotok stb.

2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Tavasszal tettel fel ilyen kérdést és Én se bántam meg,hogy elmentem.Jó volt ,,nosztalgiázni" pár hülyeségen,és amit terveztünk azt túl is szárnyaltuk valamikor hajnalban jöttünk rá,hogy amúgy sehogy se jutunk haza mert elbeszélgettük az időt :)
2011. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak azért mész el, hogy megmutasd ki lettél, azt jelenti, hogy még nem tudtál túllépni a bántásaikon. Pedig felnőtt ember létedre már ledobhatnád a kamaszok hülyeségeit magadról, amit anno talán még ők sem gondoltak komolyan.


Hidd el, én is így voltam ezzel a helyzettel - és nem mentem el. Miért? Mert már nem érdekel, hogy mit mondtak rólam, hiszen csak gyerekek voltak, akik arra vágytak, hogy mindenki őket szeresse, ezért aljas eszközökhöz is nyúltak. Ilyen a tinédzserkor.

Ma szép, sikeres és boldog nő vagyok, a múlt pedig csak múlt, van elég ember, aki manapság szeret engem, velük kell törődnöm, nem azokkal, akik talán már nem is emlékeznek rám igazán.

2011. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!