Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmenjek,...

Osztálytalálkozó. Elmenjek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Most lesz a hat éves általános iskolai osztálytalálkozónk (ne kérdezzétek, hogy miért a hatodik évben szervezik...). Nem tudom, hogy elmenjek-e. Senkivel nem tartom a kapcsolatot közülül. 1-2 barátnőm volt az osztályból, de velük is megszakadt a kapcsolat nyolcadik után. Engem nem igazán szerettek, általában ki voltam közösítve, mert jó kislány voltam, szorgalmas és sokat tanultam. Ja, meg pattanásos, fogszabályzós és nagyon csöndes. Barátom sem volt nyolcadikig (mondjuk azóta se, de ez nem tartozik rájuk). Most egyetemista vagyok, igaz passzív féléves, mert egyetemet fogok váltani, és az ELTE-re akarok menni. Azóta "megszépültem". A bőröm mint a babapopsi, a fogaim is tökéletesek, sokan mondják, hogy úgy nézek ki mint egy modell. Nem tudom, hogy elmenjek-e, és mutassam meg, hogy ki lett belőlem, vagy inkább hagyjam őket, ne is foglalkozzak velük, mert régen rengeteget bántottak. Szerintetek?

19/L


2011. okt. 13. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
velem is kb. ez volt a helyzet. nem mentem el, őszintén szólva nem hiányzott a jópofizás...
2011. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem nem fogok elmenni, tényleg nem igazán vagyok kíváncsi rájuk :)
2011. okt. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!