Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek az esküvőre, vagy...

Elmenjek az esküvőre, vagy ne? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem az esküvőjére meghívott. Kiderült, hogy a másik unokatestvérünket nem hívta meg. Én a másikkal közelebbi rokoni viszonyban vagyok, bár ritkán találkozunk, de ő a legközelebbi rokonom, szóval valamennyire ezért is ragaszkodom hozzá + egyikünknek sincs testvére, ezért szinte úgy nőttünk fel mintha a húga lennék. Szóval őt nem hívta meg, és ebből sértődés lesz...Most ha elmegyek akkor a "majdnem nővérem" sértődik meg, ha nem megyek akkor meg a menyasszony.


Mit csináljak?


2011. aug. 21. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Ráadásul alig lesznek ott olyanok akiket ismerek és az én korosztályom. Ha meghívták volna, akkor nem lett volna semmi gondom, mert akkor vele meg a férjével el lettem volna, de így egyedül fogom magam érezni...Így nincs kedvem menni. Kérdeztem, hogy biztosan nem hívod meg? És azt mondta, hogy nem, mert ki nem állhatja.
2011. aug. 21. 12:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem küldd el az ajándékot és ne menj. Ha nem éreznéd jól magad.
2011. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!