Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam, hogy elmenjek ma egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Valahogy nincs kedvem, pedig a srác kedves jó barát, a lányt is ismerem, lesznek haverok is, a lagzikat is "imádom", de mégsem érzem.
2009. aug. 8. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

sehogy.


vagy ne gondolkozzál, hanem öltözz és indulj, ne tervezd meg a napod, úgy se az lesz, amit eltervezel.

2009. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Azokból a programokból lesznek a legjobbak, amik nehézkesen indulnak! :) Döntsd el, hogy elmész, először csak úgy, hogy elmész az esküvőre és ha ott még mindig nem érzed a bugit a lábadban, akkor lelépsz. Aztán, ha már ott leszel, segítenek elhárítani az alkalmi depit a barátaid, beszélgettek és észre sem fogod venni, már mulatsz is, meg eszed az igazi, csak lagzikban ehető finom csirke levest! Gondolj majd rám is közben, nekem az a kedvencem :)
2009. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha nincs kedved : ne menj! :D


Semmi nem kényszerít!

2009. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

szerintem annak a "kedves jó barát"-nak baromi szarul esne ha nem mennél el...


ez csak a kezdeti lelkesedés hiánya:) öltözz, menj el, aztán ha nem jó semmi akkor estefelé leléphetsz, rosszullétre panaszkodva, vagy sunyiban.


De ha nem mész el, és később kérdezi az újdonsült pár, hogy miért nem voltál, mit mondasz? "valahogy nem volt kedvem, pedig a lagzikat is imádom és még haverok is voltak"?


Szerintem menj el mindenképp, még ha nem is maradsz sokáig.

2009. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmentél? Ha igen, milyen volt?

Ha nem, akkor miért nem??? :)

2009. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No, én is ezt akartam kérdezni, majd írj, hogy mi volt! :)
2009. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elmentem végül....Jól berúgtunk és kb ennyi.


Tyúkhúsleves tényleg jó volt :))

2009. aug. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!