Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek, ha elzavartak...

Elmenjek, ha elzavartak otthonról?

Figyelt kérdés
Már nem először történt meg, hogy szóban azt mondta apám, hogy takarodjak itthonról. Sose volt családapa, havonta egyszer hazajön, és ordít, tombol. Eddig mindig, mindenben segítettem neki, mégis mindig lenullázott, hogy én szar vagyok, sose csinálok semmit stb. Mindig feltettem a kérdést, megéri e neki segíteni, de úgy voltam vele, segítek mert az apám, meg miért ne segítenék. Jobb békességben élni, mint haragban. De neki csak akkor vagy jó gyerek, ha engedelmeskedsz a parancsainak, ha ellenszegülsz egyből agresszív lesz. Ez történt az elmúlt két napban is. Pár hónapja egyre jobban agresszív, dobál mindent a házban, ordít. Tegnap úgy ahogy összeugrottunk, mert már elegem volt. Nem volt verekedés csak dulakodás, ma úgyszint. Egyszeráen belemászik az ember arcába szó szerint, és úgy mondja, hogy egy senki vagy. Én nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert utálok ilyen lenni (mint ő), utálom ezt az agressziót amiben élnem kell. Most is legszívesebben elmennék, de nincs hova. Szeptembertől kezdődik a suli, ahol kolis leszek. De addig még van fél hónap. Szégyenlem magam. Mit tegyek szerintetek? Ez már csak rosszabb lesz. Megbántam hogy így viselkedtem, de nem azért mert nem volt jogos, hanem csak az érzéseim miatt. Valójában ezt érdemli. Ő nem szeret senkit, őt sem szereti senki.
2011. aug. 14. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem írod, hány éves vagy. Nem mindegy. Örülj, hogy csak havonta egyszer jön haza. (Egyébként hol van addig?) Próbáld kihúzni a kollégiumig, utána könnyebb lesz.
2011. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ha most visszavennék magamból, azzal sem érnék el semmit. Ezt már nem lehet meg nem történtté tenni. Már így kell vele viselkednem. Már a vége felé jár a dolog. Anyám el akar válni tőle, de már mióta, de nem fogja megtenni, mert függ tőle. Ugyanis ő keresi a pénzt, de dugdossa, nekünk alig ad. Meg ami van anyumnak azt is elveszi.
2011. aug. 14. 20:04
 3/24 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2011. aug. 14. 20:04
 4/24 A kérdező kommentje:
Addig dolgozni van.
2011. aug. 14. 20:05
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyszer, de az épp elég. Utána jó pár napig alig tudok felkelni az ágyból, annyira lefáraszt, de nem csak engem. Anyumat is meg a lánytestvéremet is, ő idősebb.
2011. aug. 14. 20:07
 6/24 A kérdező kommentje:
*bocsi 20 vagyok, csak elírtam, mondjuk nem mintha számítana 20 vagy 21
2011. aug. 14. 20:11
 7/24 A kérdező kommentje:
Utálom ezt. Úgy érzem ez tönkreteszi az életemet jelenleg. Remélem a későbbiekben el tudom felejteni valahogy.
2011. aug. 14. 20:13
 8/24 anonim ***** válasza:
Írod, hogy nincs hová menned. Akkor mit szeretnél? Most meddig lesz otthon?
2011. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát, még 2 napot. És már így is elég paprikás a hangulat. És valószínűleg most este megint robbanni fog. Gondolom majd belémköt, én meg most már vissza. Mert már nem tűröm el. Sose gondoltam ilyet fogok csinálni, de már nincs más megoldás. Ezt ő provokálja ki. Hát..elmennem nincs hova..maximum csak úgy valamerre el.
2011. aug. 14. 20:23
 10/24 A kérdező kommentje:
De ez az elmenés meg elzavarás is olyan gyerekes butaság. Semmi értelme.
2011. aug. 14. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!