Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek, ha elzavartak...

Elmenjek, ha elzavartak otthonról?

Figyelt kérdés
Már nem először történt meg, hogy szóban azt mondta apám, hogy takarodjak itthonról. Sose volt családapa, havonta egyszer hazajön, és ordít, tombol. Eddig mindig, mindenben segítettem neki, mégis mindig lenullázott, hogy én szar vagyok, sose csinálok semmit stb. Mindig feltettem a kérdést, megéri e neki segíteni, de úgy voltam vele, segítek mert az apám, meg miért ne segítenék. Jobb békességben élni, mint haragban. De neki csak akkor vagy jó gyerek, ha engedelmeskedsz a parancsainak, ha ellenszegülsz egyből agresszív lesz. Ez történt az elmúlt két napban is. Pár hónapja egyre jobban agresszív, dobál mindent a házban, ordít. Tegnap úgy ahogy összeugrottunk, mert már elegem volt. Nem volt verekedés csak dulakodás, ma úgyszint. Egyszeráen belemászik az ember arcába szó szerint, és úgy mondja, hogy egy senki vagy. Én nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert utálok ilyen lenni (mint ő), utálom ezt az agressziót amiben élnem kell. Most is legszívesebben elmennék, de nincs hova. Szeptembertől kezdődik a suli, ahol kolis leszek. De addig még van fél hónap. Szégyenlem magam. Mit tegyek szerintetek? Ez már csak rosszabb lesz. Megbántam hogy így viselkedtem, de nem azért mert nem volt jogos, hanem csak az érzéseim miatt. Valójában ezt érdemli. Ő nem szeret senkit, őt sem szereti senki.
2011. aug. 14. 20:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És anyud, hogy kezeli ezt a szitut?
2011. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát ő is ki van készülve. Utálja. De mondom, nem tudom mit kezdeni. El akar válni, de nem tud. A szaros pénz miatt. De igazából így sincs pénzünk, az a legviccesebb. Így sincs, meg úgy sem lenne ha elválnának, mert nem ad. A rezsire, házra ilyenekre ad pénzt. Persze ez is jó, de ennek nem így kéne lennie. Nem vagyok telhetetlen, de alig van valamink. Barátaim közül többen szegények, mégis van mindenük. A mi házunk meg üres, alig vannak dolgaink, mert sose vehetünk semmit. Ruhát sem semmit. Ez nem számít telhetetlenségnek szerintem, ennek normálisnak kéne lennie, ha van rá pénzünk, és megtehetnénk. Mondjuk ez nem tartozik a kérdéshez, bocsi.
2011. aug. 14. 20:53
 23/24 anonim ***** válasza:
Semmi baj, teljesen igazad van. Ha nővéred dolgozik, akkor anyuddal ketten kibérelhetnének egy kisebb lakást. Ha pedig anyudnak sikerül elmennie dolgozni- akár lidl vagy vmi hasonló, akkor két fizuból simán megélhetnek.
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Velem hasonló a helyzet... http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


most is egy olyan ordítozáson vagyunk túl, hogy már kezdem azt hinni, ezt a pár napot sem élem túl...

2011. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!