Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek táncoslánynak ha...

Elmenjek táncoslánynak ha nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, érettségizett, 2 szakmával. 3 éve van egy munkahelyem, de részmunkaidős és nagyon kevés pénzt kapok érte. Édesannyámmal élek, szóval rá vagyok szorulva. Nem tudok félretenni, 3 év alatt amit össze tudtam kuporgatni az egy nevetséges összeg. Több órára ennél a munkahelyen nincs esélyem. De máshol sem. Kitartóan keresgéltem, jelentkeztem, önéletrajzokat küldtem, állásinterjúkra jártam, és itt vagyok a nagy semmibe rendes munkahely és pénz nélkül. Már kezdek belebetegedni. Egy kis faluban lakom, a tőlönk 30 km-re lévő nagyobb városban sincs esélyem, a helybélieket veszik fel. Albérletbe egyedül nem akarok menni, mert nem arra akarok keresni, hanem pénzt gyűjteni!!! Autóm nincs amivel bejárhatnék. Higyjétek el, nem sikerül munkát találnom. Így már eszembe jutott ez a megoldás is, bár szerintem családom ellenezné. Nem k.urva akarok lenni, hanem egy sima táncoslány, de nem ismerem ezt a világot. Tudom, sokan meg is szólnának érte, de már nagyon el vagyok keseredve. :(( Csak értelmes, komoly válaszokat kérnék, köszönöm.
2011. júl. 28. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem k*rva akarsz lenni,de hidd el,hogy nagyon sok táncoslányból lesz az!Azt is tudom,hogy nem vigasztal a dolog,de nagyon sokan vannak még ilyen helyzetben.Legyen inkább biztonságos,de keveset fizető munkád...Szerintem.
2011. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És ha még keveset fizető munka sincs? Haljak éhen?
2011. júl. 28. 18:18
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Nagyobb város -) albérlet -) több diáklány egy lakás.

Így kijön cc 15-20 e Ft/ hónapra a lakás ...kb ennyit vagy talán többet is költenél benzinre...

2011. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

Előbb próbálj meg valami rendesebb külföldi melót találni, bár igaz, hogy ahhoz is kell némi pénz.

Ha ez nincs meg, akkor én a helyedben elvállalnám ezt a táncos munkát.

Előtte azért tisztázd, hogy mit is kell pontosan csinálnod. Ha csak halvány utalást is észreveszel a prosti munkára, akkor biztos lehetsz benne, hogy az.

De legjobb lenne, ha te rákérdeznél egyenesen, hogy az-e, jobb, mint csak célozgatni.

Ha ennek ellenére vállalod, a te dolgod. Én nem ítélem el egyáltalán az ilyen lányokat. Legalább tesznek valamit a jövőjükért, boldogulásukért. Úgyis csak átmenetileg csinálnád gondolom. Senkitől nem várható el, hogy a jó erkölcs nevében nyomorogjon.

2011. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon gondold meg,hogy tancoslanynak mesz.Varj ezzel meg egy picit.Turelem rozsat terem es remelem ez erre az esetre is igaz.Probalj meg munkat keresni.Akar egy boltba arulni vagy valami legy eros.(bocsi mobilon voltam)szurkolok!
2011. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem se legyél táncos lány!...
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Ne add fel a keresgélést, keress feles albérletet, költözz oda. Nem hiszem, hogy a kezdeti nehézségek előtt kéne feladni.

Nagy levegőt kell venni, és lépni. Hirdetnek szobát, társbérletet, 20ezerért rezsivel mindennel, és ezen felül csak rajtad áll mennyi megy még el(nekünk 4emberre több a saját ház rezsije, és még nem ettünk, mégis marad, ha kevés is kevésből), és keresni kell.

Egy évig havonta volt új munkahelyem, a végén mikor már feladtam az ölembehullot egy olyan hely, amit sokan szeretnének...

2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon komoly, szorgalmas, takarékos lánynak tűnsz, aki tisztában van a saját értékével.Ne keseredj el, szerintem hamarosan lesz valami más lehetőséged is, de olyan pénzkereseti lehetőséget, ami nem méltó hozzád ne vállalj.Nem élet-halál kérdése ez a te esetedben, várd ki a jobbat, eljön hidd el.
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok.Ha ennyire rossz a helyzet,akkor irány a Magyar Honvédség.Ha van érettségid,akkor elnézőbbek lesznek a fizikai felmérésnél.Aláírsz 3 évet,aztán a leszerelés előtt fél évvel a hadsereg segít neked civil munkát találni.Van egy ilyen programjuk és így hamarabb találnak neked munkát,mint a munkaügyiben.Érettségire hamarabb kapsz rangot is (max főtörzsőrmester) amivel egész jó fizetést kaphatsz.
2011. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

30 vagyok, két gyerekkel, tehát nálam már nem téma, hogy kell-e lakást fizetni:KELL.

Szintén érettségi, két nyelvvizsga, két szakma.

Amikor majdnem sírva fakadtam, mert alig haladta meg a minimálbért, ahová bejelentettek, és főbb munkaköröm közé tartozott eltűrni, hogy mindenki belémrúg, akinek rossz napja van, akkor felmondtam.

És elmentem három szakba egy gyárba dolgozni. Megkerestem a nettó 120-140 ezret, és nem is jártam be túl buzgón túlórázni. Szerintem kevésbé ciki, mint táncoslányként, én legalább is soha se titkoltam, mikor kérdezték, hogy most hol és mit dolgozom.

2011. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!