Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek táncoslánynak ha...

Elmenjek táncoslánynak ha nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, érettségizett, 2 szakmával. 3 éve van egy munkahelyem, de részmunkaidős és nagyon kevés pénzt kapok érte. Édesannyámmal élek, szóval rá vagyok szorulva. Nem tudok félretenni, 3 év alatt amit össze tudtam kuporgatni az egy nevetséges összeg. Több órára ennél a munkahelyen nincs esélyem. De máshol sem. Kitartóan keresgéltem, jelentkeztem, önéletrajzokat küldtem, állásinterjúkra jártam, és itt vagyok a nagy semmibe rendes munkahely és pénz nélkül. Már kezdek belebetegedni. Egy kis faluban lakom, a tőlönk 30 km-re lévő nagyobb városban sincs esélyem, a helybélieket veszik fel. Albérletbe egyedül nem akarok menni, mert nem arra akarok keresni, hanem pénzt gyűjteni!!! Autóm nincs amivel bejárhatnék. Higyjétek el, nem sikerül munkát találnom. Így már eszembe jutott ez a megoldás is, bár szerintem családom ellenezné. Nem k.urva akarok lenni, hanem egy sima táncoslány, de nem ismerem ezt a világot. Tudom, sokan meg is szólnának érte, de már nagyon el vagyok keseredve. :(( Csak értelmes, komoly válaszokat kérnék, köszönöm.
2011. júl. 28. 18:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

Ha gondolod írhatsz privátot, én is táncoslány vok Angliában. Otthon mindenki azt hiszi h pincérkedem.

És elég jól megélek belőle.

2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, egyik barátnőm barátnője Svájcba jár ki minden hónapban ott tölt 2 hetet, bár ő nem táncol.

Nagyon jó pénzt kap.

Korrekt, biztonságos helyen van.

Elég lenne csak 2x kimenned, hogy meglegyen az alap, amivel el tudj indulni külföldre immáron normális munkát vállalva.

2011. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Előző, a kérdező megírta, hogy nem prosti akar lenni.
2011. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ez igaz, köszi a kiigazítást!

már nem emlékeztem a teljes sztorira, délután olvastam csak el teljesen.

2011. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Szia kérdező!


Megkérdezhetem,hogy alakultak közben a dolgaid,végül belevágtál ebbe?Én is gondolkodom már egy ideje ezen,mert nekem is elég kilátástalan a helyzetem.Csak is táncoslány munkára gondolnék én is,csak a mai világban nagyon nehéz megbízhatót találni,ahol nem kell mást is csinálni...

2011. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Írtam neked privit utolsó!
2011. aug. 14. 10:55
 27/28 anonim ***** válasza:
Nemigaz,hgy csak segítenék,erre a sok idiota eszetlenül lepontoz.gratula.
2011. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bejött azóta a táncoslány munka?
2011. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!