Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek táncoslánynak ha...

Elmenjek táncoslánynak ha nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, érettségizett, 2 szakmával. 3 éve van egy munkahelyem, de részmunkaidős és nagyon kevés pénzt kapok érte. Édesannyámmal élek, szóval rá vagyok szorulva. Nem tudok félretenni, 3 év alatt amit össze tudtam kuporgatni az egy nevetséges összeg. Több órára ennél a munkahelyen nincs esélyem. De máshol sem. Kitartóan keresgéltem, jelentkeztem, önéletrajzokat küldtem, állásinterjúkra jártam, és itt vagyok a nagy semmibe rendes munkahely és pénz nélkül. Már kezdek belebetegedni. Egy kis faluban lakom, a tőlönk 30 km-re lévő nagyobb városban sincs esélyem, a helybélieket veszik fel. Albérletbe egyedül nem akarok menni, mert nem arra akarok keresni, hanem pénzt gyűjteni!!! Autóm nincs amivel bejárhatnék. Higyjétek el, nem sikerül munkát találnom. Így már eszembe jutott ez a megoldás is, bár szerintem családom ellenezné. Nem k.urva akarok lenni, hanem egy sima táncoslány, de nem ismerem ezt a világot. Tudom, sokan meg is szólnának érte, de már nagyon el vagyok keseredve. :(( Csak értelmes, komoly válaszokat kérnék, köszönöm.
2011. júl. 28. 18:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Egyik válaszoló írta: ,,Próbálj meg munkát keresni." - ezt csinálom 3 éve, ahogy végeztem az iskolákkal!!! De látom nem volt világos a szöveg amit írtam.


Másik: kezdeti nehézségek. Milyen kezdeti nehézségek? A 3 év sikertelen keresgélés szerinted az?


Na mindegy, nem kötekedni akarok, csak nem értem egyesek miért írnak hülyeségeket. Albérletbe nem megyek azért, hogy havonta 2-3000 Ft-ot félre tudjak tenni és hogy állandóan a forintokat számolgassam mennyi van még.

2011. júl. 28. 18:25
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
Táncoslány akarsz lenni és már el is döntötted.Itt mit vártál? Tapsorkánt? Örömujjongást? Netán ajánlatokat? Szerződést? Annyi van belőlük, Dunát lehet velük rekeszteni.Tele velük Nyugat Európa összes bordélyháza, meg Dubaj.Tedd, amit akarsz, a te életed.Dícséretet pedig ne várj.
2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha már költöznöd kell, mert nincs munka, akkor keress külföldi munkát, meg tudod alapozni a jövődet.

Ha van táncos múltad, tanultál is, akkor a külföldi munka

lehet táncos is. Európában elég biztonságos dolog, ha jó ügynököd van.(Nem szexmunkára gondolok.) De még egy házvezetőnő, vagy bébiszitter, vagy hivatásos takarító is alternatíva a 3 évi keresgéléssel szemben.

2011. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező!

Én is ugyanígy vagyok. 28 éves 2 éve lassan már hogy munkanélküli. Pályakezdő vagyok de mégsem, mert a nyelvvizsgámat még nem tudtam letenni. Nagyvárosban élek, de hidd el, ide is beadom az önéletrajzokat és vissza sem jeleznek! Egyszer volt egy munka egy kis lukban (bolt) és 67-ért dolgozhattam volna, de mivel nem pályakezdő vagyok hanem álláskereső, nem kaptak volna rám támogatást, így nem vettek fel!


Ne menj táncoslánynak. úgy látszik prostikra szükség van, normális munkásokra nincs.


Bezzeg a sok táncoslányra kell ember meg prostira mert a sok stricinek van pénze. Mások meg éhen döglenek.

2011. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj én ismerem ezt a világot, 10 éve ilyen lányok a vendégeim. Ne vágj bele. Ez nem olyan, hogy felállsz egy színpadra és riszálsz. A pasik megaláznak, fogdosnak, a pénz se sok, ha csak táncolsz.És itt is a testedet árulod, mégha ilyen formába is. Általában a lányok 10%-a nem lesz hivatásos.Inkább menj el pultosnak, babysitternek stb.
2011. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

24éves vagy, csak 3éve keresel munkát, de lépni nem akarsz, mert azt hiszed úgy csak pár ezret spórolsz. Ez a kezdeti nehézség, legyőzd önmagad.

Amíg nem próbáltad, honnan tudod mi lesz, ha nem megy hazamész.


Ha a táncosnői munka nem jön be akkor mi lesz a köv lépés? Szobázni fogsz? vagy hogyan gondolod?

2011. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

a táncolással csak az a baj, hogy rossz társaságba keveredsz és jönnek az újabb dilemmák. ha jön egy gazdag pali aki kínál több tízezret esetleg még többet hogy ne csak táncolj akkor lehet hogy ismét csak picit de lazulni fog az erkölcsöd. mindig egy picit és ki tudja mi lesz a vége. plusz keveredhetsz olyan helyzetekbe amiből nincs kiút. azért az éjszakában ravasz emberek fognak körül venni akik jártasak mások becsapásában, kihasználásában és ők pontosan tudni fogják azt amit ide leírtál. szóval ha a táncot választod akkor légy résen mert lehet amire észreveszed, hogy baj van már késő.

mindezek mellett vedd hozzá, hogy ha érzékeny típus vagy akkor lelkileg nem lesz könnyű idegen férfiak előtt ruhában vagy anélkül táncolni. biztosan megfogdosnak majd páran és kapod a beszólásokat ajánlatokat végig.

ha meg kitudódik akkor indul a pletyka, hogy ilyen-olyan riherongy vagy...

ítélkezni személy szerint nem akarok, mert szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben és bizony a szükség nagy úr.

sok szerencsét akármi is lesz!

2011. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

oké, akkor még egy dolog!

Szóval azt hiszed hogy a táncoslányokból lett örömlányok önmaguktól lesznek azok... kis naív... ejnye! Discovery-n volt egy hasonló sorozat, ahol két lány táncoslányoként kezdte... aztán örömlány lett, naponta 20 faszival kellett összefeküdniük (útlevelüket ellopták, kényszerítették rá a lányokat), majd jó pár hónap után lett egy bejáratott ügyfélkörük... és köztük volt egy normális pasi... dilemmáztak, hogy elmondják-e hogy őket kényszerítik erre, mert nem tudták biztosra, hogy nem beépített emberke-e a fickó... aztán a lányok csak nagy nehézség árán sikerült elszökniük, amit 8 hónapig terveztek!


És mi van akkor ha kimész sztippelni aztán egyszer leütnek aztán kikötöznek valahová????

2011. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Cuccster ***** válasza:
59%

Nos, tudom, most itt mindenki okoskodónak tűnik, mert 90%ban lebeszélnek a dologról, de tény, ha ilyesmire adod a fejed, nem fogsz tudni megállni a csak táncnál.. vagy kevés pénzért begyűjtesz pár bunkó vagy kevésbé bunkó ajánlatot, és lelépsz, vagy elcsábulsz és...

Ha még nem próbáltad az albérletes verziót vagy a külföldi bármi más melót addig ne kezdj bele..

2011. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
menjél inkább dubajozni, elég 1x kimenned, hogy gyűjts egy kis alapot, amivel már lehet külföldön jobb melód.
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!