Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a gyerekkel vagy ne?

Elmenjek a gyerekkel vagy ne?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányunk.Én 23 éves vagyok, apuka 35.

Probléma:A pénz..

Egyszerűen iszonyatosan gázul jövünk ki a pénzünkből.Párom 140-150et keres,én kapok mindennel együtt olyan 50et.Albérletben élünk, ami olyan 100 havonta+tv, internet,telefon..stb.

Egyre nehezebben bírom, ez még nem is lenne baj, de párom teljesen igazságtalan.Veszi a cigit, sört, tankol és akkor ma teljesen felháborodott, hogy nem eheti meg a banánt a hűtőben, mert mondtam, hogy az a gyereké.Még hó végéig van 1500ft-unk, csak említeném mellékesen.Szerintem teljesen egyértelmű, hogy nem eszem meg a gyerek kajáját, ha van nekünk, mert azt kell enni ami van.Nem?Azzal jön, hogy ő keresi a pénzt.Ez eddig oké is, de nem a gyerek az első???

Apámék is albérletben vannak, nővéremhez tudnék menni, de az is elég húzós, mert ők sincsenek valami fényesen.

Még van sok baj a párommal.Pl. közölte, hogy gyereket nem vihetem sehová..

Valami tipp?Én már teljesen el vagyok keseredve.. :(


2011. júl. 19. 18:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
ne menj el, írok privit!
2011. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz így tanácsot adni pár sorból, de elsőre nekem az jött le hogy a helyetekben lemondanám a tv-t meg a telefont vagy az internetet, amit tudtok nélkülözni...Másrészt teljesen igazad van, ha van egy 6hónapos pici babátok nem is értem hogy jöttök ki 200-ból. Első a gyerek, ezt jobb lenne ha az apuka is megértené!
2011. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

most van 200 ezretek, s egy apátok. Ha elmégy lesz 50 ezretek, s ohne apa. NE menj el!

Meg kell beszélni. Ezt nem lehet kikerülni. Megbeszélni. Nyugodtan, mikor nem zavar a gyerek. Bízd rá valakire!

2011. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
50%
Lesz még ennél nagyobb bajotok is a házasság alatt, s azt is meg fogjátok oldani. Nem kell futkosni.
2011. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

a párod miért ennyire hülye, hogy nem fogja fel, hogy a gyerek az első és nem ő.


Ne menj tesódékhoz van nekik gondjuk így is nem hiszem, hogy kell még többre lenne szükségük.

A pároddal kéne nagyon elbeszélgetni vagy neked vagy valaki olyan személynek akire hallgat.

2011. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne hagyd ott, ez egy átmeneti probléma. Megoldódik ha majd elmész dolgozni. Megkívánta a banánt, kicsit kötekedett, de nem ette meg, így hát tudja, hogy a gyerek az első.
2011. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
tán kéne keresni olcsóbb albérletet 100ezer nagyon sok
2011. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudná hogy a gyerek az első akkor nem cigizne meg nem sörözne, stb... de legalább az egyikről lemondana az biztos. Olcsóbb albérletbe nem tudtatok menni? Azt sejtem hogy most nem, mert mindenhova kaució kell. A telefon meg az internet sem annyira fontos dolgok. Egyáltalán minek kellett neki gyerek? Nem tudta hogy azt el is kell tartani és te egy darabig biztos nem tudsz majd dolgozni? Miért kell valakinek 35 évesen ennyire felelőtlennek lennie, én ezt nem értem. Apukádéknál nem fértek el, vagy miért nem tudtok odamenni? Még ha beszállsz náluk a rezsibe az 50ezredből akkor is marad pénzed kajára. De ha jól értelmezem így még arra se. Ne haragudj meg hogy ezt mondom, de a párod egy igazi, önző bunkó. Főleg hogy a gyerekkel zsarol. Ugyan mit érdekli őt a gyerek, az sem zavarja hogy hó végéig 1500 Ft-otok maradt. Te kényszerítetted a gyerekvállalásra? Vagy mi? Akkor kellett volna gondolkodni hogy 200 ezerből ilyen kiadások mellett nem lehet gyereket nevelni (ha nem hajlandó lemondani az ember bizonyos dolgokról). Még gyerek nélkül is necces kijönni ennyi pénzből albérletben+még a többi költség. Mondd meg neki hogy ha nem változtat SOS a hozzáállásán akkor elhagyod. Csak előtte beszélj a szüleiddel. Ha van rá egy kis esély is hogy tudnak segíteni, biztos szívesen fognak. Bár hangsúlyozom nem ismerem a körülményeiket.
2011. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
2 év lett aláírva az albérletre.2 havi kaukciót meg nem hagyok veszni.Nem vagyunk még itt 1 éve, és a tv és az internet is 1 éves hűségnyilatkozattal van, úgy, hogy azt sem lehet lemondani... :( Telefon dettó
2011. júl. 19. 18:52
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

akkro spóroljatok

víz, gáz, villany, minddel lehet spórolni

kajavásárláson is lehet spórolni

pelenkán is lehet spórolni

2011. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!