Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmennél?

Osztálytalálkozó. Elmennél?

Figyelt kérdés

5 évig jártam oda általánosba,én voltam az a lány,akit mindig vertek,napjába többször,hajamnál húzva a fiuwcbe vittek stb...

ezért váltottam iskolát hatodikban.

felmerült az osztálytalálkozó lehetősége.

te elmennél?


2010. júl. 19. 12:41
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igenis jót tesz az embernek ha odamegy büszkén, csinosan....barátnőmet is piszkálták a súlya miatt és az oszátálytalin megjelent csinosan (nem fogyott le), épp egy hete volt az esküvője és mellesleg nagyon jó állása van, csak úgy sugárzott.....akik bántották azok most munkanálküliek, tanulatlanok, lump emberek, azon a szinten vannak mint 10 éve.....ha ez nem elégtétel akkor semmi!
2010. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
53%
A második oldalon az utolsó ilyen hüleséget hogy írhat? Még mondjon összevissza angol szavakat, kérjen kölcsön autót. :P És ha valaki tud angolul a társaságba? Hogy gondolhattad, hogy ilyen hüleség bejönne? Ezeket könnyű leírni, de be is váltani nehéz.
2010. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
88%

én sem mennék el, nem is mentem. Engem nem szerettek az általános iskolában a többiek, én se őket. 2-3 ember van, akivel ha véletlen találkozok az utcán köszönünk, pár szót váltunk és kész, a többi még csak köszönni se köszön. Minek menjek közéjük? Kzépiskolába másik városba mentem, ők meg itt maradtak, én most egyetemre járok, közülük csak néhány ment egyetemre, a többi ül a fenekén.

Életem legjobb döntése volt a másik városi suliba menni gimnáziumba, rettentő jó csapat jött össze, nagyon szerettük egymást. Én a helyedben jól tojnék a fejükre és el se mennék. Minek? Nincsenek közös sztorik, hacsak a megalázások nem azok, de gondolom azokat te sem találod viccesnek.

2010. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennék el. Nem vagyok se mazochista, se idióta, hogy hiperprimitív embereknek akarjak kocsival, ruhával, állással, baráttal, férjjel, házzal, külső megjelenéssel imponálni.
2010. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
84%
Neked már új életed van. Semmi közöd azokhoz az "emberek"-hez. Csak véletlen szerencsétlenség eredménye, hogy pont velük kerültél egy osztályba. Ennyi erővel bárki lehetett volna az osztálytársad, aki egy évben született veled. Idegenek, akik olyan dolgokat követtek el ellened, amik felnőttek között bűncselekménynek számítanak, és ha akkor felnőtt lettél volna, feljelenthetted volna őket. Kár, hogy ebben a q.országban a gyerekeket semmi nem védi... na mindegy ez már egy másik téma.
2010. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
79%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:35nak


én írtam az angolost.


hidd el, lehet vele vakítani, nemkicsit. a legtöbb álltsulis keménygyerekből nyelvtudás nélküli, kettes érettségis alkoholista lett nálunk. ilyen kemény mezőnyben simán megy. még egy toyotától is elájulnak...

2010. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
77%
Az angoloshoz: Én elhiszem, de mivan, ha a többiek közül tudja majd valaki, hogy hülyeségeket beszélne össze vissza. Még lehet be is égetné magát. Tudom én, hogy ezek sokszor idióták, de sok okos is a falka hívó szavára köcög a sulikba, amúgy okosak. Én ezt tapasztaltam, saját haverom is akkoriban volt mikor beállt hozzájuk és genyózott. :(
2010. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
79%

a válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:44nak..


megint én vagyok az angolos.


figyelj, nekem volt az álltsuliban sok haverom, melyeknek a 70%-a nem is köszön már, annyira keménynek hiszi magát, közben esélye nincs a normális életre. ha ráköszönök a legtöbbre, még el is fordítja a fejét, mert ő keménynek hiszi magát. Jah és én elfogok menni az osztálytalálkozóra, mert van kb 4 ember a volt oszályból, akikkel még most is öröm beszélni, pedig csak évente jó ha 1szer találkozok velük. Jah és megjegyzem a 4ből kettő katolikus gimibe járt és szinte csak nekik, egy lánynak és nekem van jövőképem, a többiek valószínűleg ugyanott fognak meghalni, ahol születtek, eredmények nélkül.

2010. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az angolos hülyeség. Ha nem is érti nem teljesen hülye, biztos nem elájulni fog, hanem a maga paraszt módján úgy lesz vele, hogy mit teszi ez itt magát, mi a fenét képzel magáról. Akinek egy kis esze is van, az meg hülyének nézi.
2010. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok.Nem tudom miért pontoztak le,amikor csak a vélemyényemet írom le.

Akkor is tartom magam ahhoz,hogy nem vagyok beszari,nem félek és igen is kiállok magamért,megmutatom,hogy ki vagyok és megmutatom én már nem az a kislány vagyok,akit csak úgy lehet a hajánál fogva rángatni.Jót tenne a kérdezőnek,hogy pontot tudjon tenni idézőjelesen erre a dologra.

2010. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!