Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmennél?

Osztálytalálkozó. Elmennél?

Figyelt kérdés

5 évig jártam oda általánosba,én voltam az a lány,akit mindig vertek,napjába többször,hajamnál húzva a fiuwcbe vittek stb...

ezért váltottam iskolát hatodikban.

felmerült az osztálytalálkozó lehetősége.

te elmennél?


2010. júl. 19. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem szóltak, hogy tavaly volt, sőt bunkók még osztályfőnöknek sem, de én tuti nem mentem volna el, azért, hogy vigyorogjanak az emberre. Én is kifogott voltam szakközépbe. Kapják be mind, a lányok is, hogy nem szóltak rá a fiúkra, mert sokszor őelőttük tették a többiek az agyukat.
2010. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
90%

off:

Ötödik vagyok!

Nekem most érettségi után nem szóltak,hogy bankett lesz,mert oda stréberek nem kellenek.....

2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
88%

Nem, felesleges, ráadásul csak a régi énedre emlékeznek, még a végén pisis dolgok miatt jól összevesznél velük.

Ez a szekér már elment----szokták mondani.

2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
87%
Nem, véletlen sem.
2010. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

volt egy-két ember,akikkel időnként eldumáltam,és volt jónéhány agresszor(főként fiúk).egyik lánnyal néha emailezek,ő olyan barátnőféle volt.meg pár másik,akikhez néha odacsapódtam. de többségében bántottak.

17éves vagyok egyébként.azóta változtam,rút kiskacsából háziasszony lettem,van egy tündéri párom lassan 2 éve. nem vagyunk gazdagok,de nem is szegények. akkoriban "csóró" voltam, anyámék szartak rám és egy hétig járattak egy ruhában.

ez is rájátszott a dolgokra.

2010. júl. 19. 13:02
 16/52 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Pont nagyon közeli hozzátartozónkkal történt ilyen nem régiben.Osztálytalálkozóra hívták.Ő volt az aki mindig bántottak,többször betörték a fejét,összeverték amikor csak tudták.Végül a szülők nem bírták tovább,és átvitték másik iskolába.Nem régen volt az oszt.találkozó,amire nem ment el,azt üzente a "kedves" volt osztálytársaknak,hogy nem kíván elmenni,ő már elfelejteni szeretné az egészet,és nem érezné jól magát azokkal az emberekkel,akik annak idején csak alázták,és sok fájdalamt okoztak neki...A volt oszt.társak nem erőltették a találkozást tovább,és úgy tudom,sokan nagyon szégyellik is már magukat.Nem hiszem hogy el kellene menned,nincsenek közös szép emlékeitek,nem hiszem hogy jól éreznéd magad,én a helyedben kihagynám.

2010. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
80%

hát furi volt az osztálytali nálunk is, még én győzködtem a barátnőimet, h azért legalább egy fél órára nézzünk be, hátha jó lesz....igazuk volt, h még mindig néhányan 14 éves színvonalon vannak....na de volt akivel jót dumáltam!!!

azért ha valakivel voltál jóban én elmennék, amit írsz az szörnyű, a gyerekek rettentő kegyetlenek tudnak lenni......DE mi lenne ha megjelennél csinosan, kifinomultan, tele önbizalommal, talán neked is jót tenne!

Látom a többség azt mondja h ne menj, de szerintem fontold meg, magad miatt!

2010. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy mennék!
2010. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
84%
Akit nem bántottak, szivattak aláztak meg, az úgysem tudja, azt az érzést, hogy mért hezitál az ember. Kiöltözhet az ember szépen, ki is lehetsz gyúrva, attól ha odamész a tudat alattiból kijön a félénk megalázott ember, és nem érzi magát jól az ember. Én nem mennék el, tartom magam ehhez.
2010. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
72%
legyél szemét velük. elmész a pároddal, kérjetek kölcsön valami jóféle autót az egyik havertől, te meg jelenj meg valami igényes ruhában. mond el azt, amit elértél eddig, kicsit vágj fel, lehet utálni fognak, de simán el lehet jönni onnan. én tuti úgy mennék be, hogy vagánykodnék a nyelvtudásommal, véletlenül angol szavakkal nyomnám tele a mondatokat, hogy ne is tudják felfogni. alázd le őket:)
2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!