Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmennél?

Osztálytalálkozó. Elmennél?

Figyelt kérdés

5 évig jártam oda általánosba,én voltam az a lány,akit mindig vertek,napjába többször,hajamnál húzva a fiuwcbe vittek stb...

ezért váltottam iskolát hatodikban.

felmerült az osztálytalálkozó lehetősége.

te elmennél?


2010. júl. 19. 12:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
66%

Igen!


És megmutatnám ki lettem és hova jutottam!

2010. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
82%
Nem. nem úgy hangzik, mintha a közösség tagja lettél volna, emellett túl sok rossz emléket ébresztene fel, mindenki méregetne és magát hozzádmérné. Őket el kell felejteni, nem fogadtak be, minek találkozgatni velük?
2010. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
eszembe nem jutna elmenni
2010. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
77%
Nem, minek. normális ember nem találkozgat, meg jópofizgat parasztokkal, akik csak bántották. Ha a címke az osztálytalálkozó akkor sem.
2010. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
85%

Fohhh,velem is ez volt,hatodiktól jártam oda,mindennap találtak valami,amiért belém lehet kötni,állandóan lila volt a karom.........

Kedvem lenne nekik megmutatni az eredményeimet,most megyek egyetemre,ők meg ebben a retek kisvárosban fogják leélni az életüket gyárban éjszakázva és meg is érdemlik.

De inkább kihagynám,nem érdemelnek annyit,hogy még egyszer megnézzem őket.

2010. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
79%

Hány év telt el azóta?

Attól függ, hogy el akarom játszani az ovis kislányt, hogy "bibibi én előbb építettem a kockákból tornyot mint te!", akkor igen.

Ha nem vagy rájuk kíváncsi, minek mennél oda? Van legalább 2-3 ember akit szerettél? Aki kedvelt téged?

2010. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van elég rossz emlékem az általánosról, hogy ne menjek, egyébként nem is hívnak, ami azért megalázó, mert a rothadó fogú, fél falut megjárt ri.iket örömmel invitálják, mert szerintük ők jó arcok, (én pedig nem.)
2010. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
68%
nem ballagtál velük 8.ban én ezért sem mennék el. 6.után én gimibe mentem és én sem mentem el az ált sulis oszt. talikra
2010. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
92%

Ha lenne egy testőröm vagy sofőröm aki egy drága limuzinnal vinne az osztály találkozó helyszínére,akkor elmennék..Nem vagyok egy beképzelt fruska,de örömmel játszanám el nekik,hogy irtó gazdag és fontos ember vagyok,és persze maximum 2 órát tudok maradni,mert a magén gépemmel repülők a Hawaii szigetekre...Olyan jó lenne ilyenkor látnia a régi gonoszkodok arcát...

De viccet félre téve..nem mennék el,mert semmi nem lenne ami hozzájuk kötne..Se egy jó nap,se egy jó barát..Akkor minek? Felszakítani a régi fájó sebeket??

2010. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%
Neeeem mennék el.
2010. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!