Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó. Elmennél?

Osztálytalálkozó. Elmennél?

Figyelt kérdés

5 évig jártam oda általánosba,én voltam az a lány,akit mindig vertek,napjába többször,hajamnál húzva a fiuwcbe vittek stb...

ezért váltottam iskolát hatodikban.

felmerült az osztálytalálkozó lehetősége.

te elmennél?


2010. júl. 19. 12:41
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
56%
Angolos: De látod, nem érted mit mondok, bár már más is írta most. Hiába hablatyolsz angol nyelven nemérted? ha a többi meg vágja hogy hüleségeket beszélsz. :D Én ezt nem kötekedésképpen mondom, csak én is így lennék vele. Nekem is voltak akikkel jóban, vagy sorstársilag voltam, az egyik el is ment tavaly (neki szóltak) oszt mesélte hogy mivolt még olyan nagy beleéléssel. Oszt :DDD akkoriban a lányok előtt meg emelgették felfele meg lógatták meg minden mint egy hülegyereket. Tudjátok ki ment volna. :P Igazság szerint ha tehetném, úgy, hogy utána semmissé tenni elverném azokat a szemét majmokat akik miatt három évig gyomorideggel jártam suliba. Nagyon rossz!!!!!!! És emiatt is vagyok ilyen nyomi most is ez az igazság. Nehezen állok ki magamért még mindig, és a hülék akkoriban ezt jól meg is alapozták bőven.
2010. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy x évig össze voltatok zárva, még nem kell felkeresned őket.
2010. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

egyébként folyékonyan beszélek angolul :)

sőt,most tanulok japánul :)

2010. júl. 19. 17:14
 34/52 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de csak azért, hogy leitassam azt, aki piszkált, és behúzzam a hajánál fogva a vécébe. Valamit valamiért....
2010. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
58%
Akkorát max a filmekgben tud változni az ember, hogy később azt jól elkend aki baxtatott éveken át. Ez tudatalatt benne marad az emberben, ha az enyém is velem jönne szembe az utcán inkább a gyomorideg fogna el nem pedig az, hogy odamegyek és beleverek egyet a fejébe.
2010. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
90%

En mindenkepp elmennek, sot el is fogok menni, 1 ev mulva ugyanis 20 eves talink lesz. Mar alig varom :))

33/L

2010. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
okés, de ezt a csajt verték. ő azért hezitál rágtalak meg. :)
2010. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szerettek az általánosban. Megkeserítették az életem, a szüleim pedig nem voltak hajlandók átvinni másik iskolába, pedig nekik is könyörögtem és az iskolában a tanároknak is, hogy had iratkozzak át másik iskolába. Az általánosba még a saját osztályfőnököm is annyira utált, hogy amikor bizonyítvány osztás volt és kimentem a táblához a bizimért, mosolyogva ledobta a földre a bizimet aztán rálépett, hogy ne tudjam felvenni. Meg ilyenek. ...

Kb fél éve meghalt ebből az osztályból egy osztálytársam, konkrétan az egyetlen ember, aki kedvelt engem és visszaköszönt reggelente.

Az osztályfőnök intézte, hogy az egész osztály ott legyen a temetésen. Nekem nem szólt. Pedig a számom nem változott, el tudott volna érni. Iwiw-en is fent vagyok és myvipen is. Mindegy...

Én nem mennék el a osztálytalálkozóra, mert ők nem szerettek engem soha, én sem szerettem őket. Akkor meg minek menjek. 90 százalék esély van rá, hogy ugyanúgy fognak velem viselkedni a találkozón, mint anno. És nekem erre nincs szükségem. Szerintem neked sincs (kérdező), szerinte ne menj el.

2010. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
78%
Elmennék vmi csini,divatos ruhában,márkás cipőben,teljesen felaranyozva..:):D megmutatnám ki lettem:D
2010. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
81%

A "megmutatom ki lettem" dolognál kevés szánalmasabb okot lehet találni arra, hogy miért mész el.

Miért, ki lettél? Egy olyan ember, aki nem tud túllépni a fiatalkori sérelmein, aki bosszúvágyat és némi lenézést érez olyan emberek iránt, akik akkor még maguk is csak oktalan gyerekek voltak, és akik azóta ötször megváltozhattak a legjobb irányba.

Lehetsz szép, okos, sikeres, de ettől függetlenül te ugyanaz a lány maradsz, akit piszkáltak. Maximum ma már máshogy állnak hozzád, amit viszont nem kaphatsz meg, ha ezzel a céllal mész közéjük.

2010. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!