Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát milyen anya az ilyen?!

Hát milyen anya az ilyen?!

Figyelt kérdés

16 éves lányom bejelentette tegnapelőtt, hogy szeretne a barátnőivel leruccani a Balcsira.(egyiküknek van egy nyaralója, és 2 nap) Egyrészt nagy buli, másrészt meg "már nagy" ehhez.

Na, mondtam neki max délután kimehetsz a kertbe kapálni, meg mégis hogy is gondolod ezt??

De hogy lesznek szülők meg izé. Fáradt volt az agyam, mondtam hagyjuk a tmát. Kiváncsiságból felhívtam ma a szívbeli pajtásnője anyját, nem hogy a Balcsiról nem tudott, de még a "szülői felügyeletről" sem.

Na most ezekután abszolúte letiltottam az egész balatonosdit.

A lányom szerint én egy "ultrakonzervatív begyepesedett anya" vagyok. És hogy a mai fiatalok tök máshogy élik az életüket, én meg elrontom ezt a kis szórakozását is, hogy nem engedem. Felelősségteljes 16 éves, eszébe sincs teherbeesni, csak fürödni akartak.

Ja, meg hogy személyi jogokat is megsértettem a hívással, és hogy eddig menő csaj volt, de vissza van minősítve miattam...(??)

Tapasztalt anyukák ehhez szóljatok? Most tényleg új szelek fújnak és mások engedik ezeket a 16 éves csitriket "bulizni" ilyen módon?!


2010. júl. 17. 15:44
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

16:00 köszönöm a véleményedet a 13 éveddel:) Aranyos vagy....

Eddig nem vettem volna észre hogy nem tisztel, vagy hazudik...de ezek a többi barátnők azért gondolom más nevelést kapnak, "szabadabbat" és ez tetszik neki ....

2010. júl. 17. 16:03
 12/41 anonim ***** válasza:
10%
Én alapjáraton,ha igazat mondott volna simán leengedném 2 napra a Balatonra,ha amúgy jótanuló,nincs vele más probléma sem.Így már biztos ,hogy nem,de azt is tulzásnak tartom hogy "maximum kapálni mehetne" .. ha te így beszélsz vele,miért várod ,hogy ő tisztelettudóan viselkedjen..Ja és én sem mai csirke vagyok,csak voltam 16 éves,és a balatonhoz előbb engedném el strandolni,mint egy diszkóba például.
2010. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem is beszélve,hogy a saját lányodról miért beszélsz így? ezeket a 16 éves csitriket "bulizni"
2010. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet! az hogy én hogy beszélek vele gey dolog. Amúgy viccnek szántam a kert-kapálást, hiszen az is lehet kikapcsolódás. De értette, mert ismer.

Nem kellene a mondataimat kiforgatni....

2010. júl. 17. 16:06
 15/41 A kérdező kommentje:
A csitri az egy magyar szó, azt jelentette a mi időnkben, hogy "szemtelen kamaszlány".
2010. júl. 17. 16:10
 16/41 anonim ***** válasza:
96%

16:00 vagyok. Hát akkor lehet, hogy a barátnői "rontották" el. Nekem is vannak olyan osztálytársaim akiknek minden megvan engedve de próbálok nem rájuk figyelni. Ez így működik a mai fiataloknál: ha nem iszol és nem cigizel akkor ki vagy közösítve mindenhonnan. Ha még 14 évesen szűz vagy akkor gáz vagy mert nem voltál 14 évesen 3 pasival.

Szóval lehet h ő nem tehet róla.

2010. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
74%

kedves Anyuka,en vagyok a langosozo :-) igen,en speciel dolgoztam, 14eves koromtol,nem azert,mert kuldtek,hanem onszantambol.


de termeszetesen a szuleim is adtak zsebpenzt, mindig kipotoltak, plane nyaralaskor biztonsagkepp.,, gondolod sajnaltak tolem a penzt 3nap nyaralasra vagy egy langosra? nem, nem voltunk gazdagok,,, szerencsere nekem nem kellett hazudnom, hogy elengedjen anyam es apam,mert biztak bennem es le tudtunk ulni megbeszelni, mert nem kapalni kuldtek hanem meghallgattak.

... a mai fiatalok hazudnak, fullentenek, lazadnak (ez utobbi termeszetes)... ha mar ez a helyet kialakult, en megbeszelnem a masik anyukaval,es elengednem oket, megszervezve... cserebe kapalhat egy hetig vagy mit tudom en. es azert engednem el, hogy bebizonyitsa,hogy erett a bizalmamra!!!!! mert mar nem gyerek. nem felnott,de nem is gyerek mar.


19evesen gorogorszagba mentunk busszal az akkori fiummal, 1hetre. megdolgoztunk erte,de mindenki beleadott egy kicsit az egesz csalad...


28 / N

2010. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
11%
Nem lehet,hogy inkább az b@sztatta volna acsőröd,hogy ő elmegy nyaralni te meg nem? Most nem bántásból,hanem komolyan kérdezem. Csak mert nekem eléggé igy jött le,hogy rögtön rávágtad ,hogy nem engeded..amúgy egyetértek azzal,hogyha mindenre igy reagálsz ,hogy ezt mégis hogy képzelted nkislányom,mit gondolsz te magadról 16 éves csitri létedre,akkor nem kell csodálkozni ha hazudik neked..
2010. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
79%

én 17 éves vagyok és tavaly anya engem sem akart elengedni a Balatonhoz,pedig nem vagyok/voltam az a minden hétvégén bulizó,leivós fajta és a bnőim sem azok,vagyis mostmár az egyik az,de akkor nem volt.Értem én,hogy féltett meg minden,de jó lett volna...

Engem is inkább az zavar ahogy lereagálta ezt az egészet.Ha én így beszélnék anyukámmal 1 pofon után a trafón landolnék és vagy 1 hétig nem szólna hozzám...Bár nekem egyszer sem jutot eszembe ilyeneket mondani neki.

2010. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom látta-e valaki a "Taken" (elrabolva) című filmet.... Dióhéjban 2db 17 éves lányt elengednek kettesben nyaralni, és elrabolja őket az albán(?) maffia, prostiknak....Hááát, aki megnézi nagyon meggondolja, hogy a kertbe engedje-e kapálni a lányát, vagy egyedül(!) bárhova.
2010. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!