Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » így nem tudok élni, mit...

így nem tudok élni, mit tegyek? Merre induljak? Félek

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 6 hónapban vagyok(kismama)és a férjem mostanában agresszív,este 10 órakkor jön haza,és ideges,és megver,és annyira féltem a kisbabám,azt mondta ha elmondom valakinek meg fog ölni,segítség,mit tegyek? a kislányom a legfontosabb,egyébként amikor terhes lettem el akart költözni sürgősen az anyukájáéktól,nagyon messze,az én szüleim londonban élnek,nem tartom a kapcsolatot velük..messze vannak,csak néha telefonon,30 éves nő vagyok,egész napom stresszes és félek előre hogy megint mit mond,nem csaltam meg soha,amikor kérdezem miért?azt mondta mert rajtam tudja levezetni,nem bírom,ebben a házban az autóm van ami az enyém és ez a laptop amiről írok. hova menjek?nem bírom ki!! el akarok innen menni.de merre induljak? és ha baja lesz a kislányomnak?és ha a férjem megkeres?kérlek segítsetek,már összepakoltam,nincs sok időm eltünni innen,ez a pokol,a férjemmel nem tudom mi van,kérlek írjatok,félek!!
2010. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Patricia
2010. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Nikolett,

Daniella,

Viola

2010. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Remélem minden rendben van és nyugalom lesz ezentúl nálad. A nevekkel kapcsolatosan én a helyedben a bnőm nevét adnám, mivel ő volt az, aki a leginkább segitett neked egy ilyen helyzetben. Befogadott és szembe szállt a férjeddel, ez szerintem egyáltalán nem kis dolog, látszik, hogy tényleg egy jó bnő! nem olyan, aki cserben hagy, ha valam baj van. Szóval, megérdemelné, hogy a kicsi az ő nevét viselje, hálád jeléül, mert lehet a kicsi az életét nekik köszönheti!

2010. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


Kedves Utolsó válaszoló!

Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe?! Nagyon jó ötlet,és a barátnőm is biztos örülni fog:) nagyon szépen köszönöm,és ugyebár a barátnőm: Amanda,ezért az én gyönyörű kislányomat is Amandának fogom nevezni!:) nagyon szépen köszönöm ezt a jó ötletet..ráadásul egy gyönyörű név:)

Még mindíg itt lakom nála:)

Köszönöm a Jó kívánságokat,és mindent nagyon szépen köszönök,majd ha lesz valami fejlemény írok.

Köszönöm!!!:)

2010. ápr. 28. 13:33
 55/57 anonim ***** válasza:

SZia!

Nagyon sajnálom ami történt,remélem ezután már csak boldogság fog érni.A picinek és neked is sok egészséget és örömöt!

Ja és szerintem cserélj telefonszámot.:)

2010. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Birkuci válasza:
Szia! Én simán elmennék valahova, bárhova, nem érdekelne mi lesz. A baba a fontos. Ha lenne jogsim bármikor segitenék elmenni onnan messze. Szerintem lenne olyan aki segíthet. Ha van olyan barátnőd aki nem csak annak tartja magát az akár 100km-t is utazik érted és a babáért hogy segitsen elmenni ettől az állattól már ne hari. Próbálj segitségett kérni. Egy igazi barát bármit megtesz ilyen helyzetben. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel.
2010. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Birkuci válasza:
Jaj bocs nem olvastam mindent végig. Örülök ha megoldódott a probléma és minden jót nektek.:)
2010. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!