Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » így nem tudok élni, mit...

így nem tudok élni, mit tegyek? Merre induljak? Félek

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 6 hónapban vagyok(kismama)és a férjem mostanában agresszív,este 10 órakkor jön haza,és ideges,és megver,és annyira féltem a kisbabám,azt mondta ha elmondom valakinek meg fog ölni,segítség,mit tegyek? a kislányom a legfontosabb,egyébként amikor terhes lettem el akart költözni sürgősen az anyukájáéktól,nagyon messze,az én szüleim londonban élnek,nem tartom a kapcsolatot velük..messze vannak,csak néha telefonon,30 éves nő vagyok,egész napom stresszes és félek előre hogy megint mit mond,nem csaltam meg soha,amikor kérdezem miért?azt mondta mert rajtam tudja levezetni,nem bírom,ebben a házban az autóm van ami az enyém és ez a laptop amiről írok. hova menjek?nem bírom ki!! el akarok innen menni.de merre induljak? és ha baja lesz a kislányomnak?és ha a férjem megkeres?kérlek segítsetek,már összepakoltam,nincs sok időm eltünni innen,ez a pokol,a férjemmel nem tudom mi van,kérlek írjatok,félek!!
2010. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

jézusom =( esküszöm nagyon féltelek =(

ha van valami jóbarátnőd vagy esetleg rokon menj oda de ő meg tartsa titokba hogy ott vagy aztán valahogy menj a szüleidhez a barátnőd segítségével

jobb örletet nem tudok adni ne haragudj.

nagyon szurkolok

2010. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
A családsegítők nem erre valók? Ott biztos ellehetnél pár napot, vagy ajánlanának egy helyet, ahova tudsz menni.
2010. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Keress gyorsan egy anyaotthont. Pakolj be a kocsiba és mikor nincs otthon,indulj! Ne félj, befogadnak! De meg ne hagyd, hova tűntél!
2010. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!! Hát, féltheted is a babádat! Már rég el kellett volna menned. Szerintem irány a rendőrség, csak tudnak valamilyen családsegítő elérhetőségét, ideiglenes szállást, bármit! Nehogy koraszülött legyen a pici!
2010. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz?

Meg kellene keresned a legközelebbi anyaotthont, ott vannak hasonló sorsú anyák és a személyzet is otthon van az ilyen témában, tudnak segíteni.

2010. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el, mert a baba látja kárát! Egy barát, rokon (akár távoli is jó), motel, rendőrség, CSAK MENJ EL!! Nagyon messze költözz el, kb. 3-400 km.-re tőle. Bármi is történjék azonnal menj el, és kérd a segítségét a barátaidnak!
2010. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
barátnő, rokon (unokatestvér, nagy szülők esetleg?), családsegítő?? Még most menj, és ne nézd hogy a férjed utánad megy-e vagy sem (úgyis megvédenek tőle), mert még egy verés, aztán elvérzel babástól mindenestől :(
2010. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen barátnőd vagy rokon vagy valaki? Csak találkozol valakikkel, akikhez mehetnél. Az már más kérdés, hogy hogy fogod magad, és majd a kislányod eltartani. de sok sikert.
2010. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
100%
mindenképp menj el messzire.. változtass telefon számot is.. h még keresni se kereshessen... én is azt tudom javasolni h barátnődhöz vagy rokonokhoz menj... de nagyon vigyázz magadra!! szurkolok!!de mindenképp lépj le mert ha egyszre megüt töbször is megteszi...és az ilyen ember nem változik...tapasztalat!!...ne aggodj minden rendben lesz!!
2010. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
de nem tudom merre menjek,egy hete költöztünk ide,a férjem akaratából,nem ismerek itt semmit..annyira félek..ezt nem bírom,a stressz miatt lehet baja a kis lurkónak? ugye nem? és a verés? mondtam neki hogy a BABA MIATT NE,azt mondta hogy őt nem érdekli ez a szerencsétlen gyerek,4 és fél órám van hogy eltűnjek itthonról,összepakoltam,de semmi a barátnőm messze van..terhesen nem tudok 120 kmet vezetni,és ha rosszul leszek,sajnos a baba miatt amióta ver a párom, sokszor szédülök és nagyon nyugtalan a baba. Írjatok!!nem bírom ezt az életet,segítség
2010. ápr. 13. 17:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!