Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tennétek a...

Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben? Hogyan induljak neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek énekelni,-színészkedni.

Nem merek elmenni meghallgatásra.

A szüleim mondják és támogatnak a színészkedésben,de az éneklésben már nem.

Mit tegyek?

Az éneklés az álmom!


2010. jún. 16. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az álmaidért harcolnod kell. Ezt soha nem feledd. Különben nem fog megvalósulni soha és csak álom marad.


Tehát harcolj érte, értesd meg a szüleiddel, hogy ez nagyon fontos neked. Lehet az is, hogy egyszerre csak egy dolgot kéne csinálnod, mert a kettő túl sok lenne. Látod a szüleid támogatnak is a színészkedésben. Válaszd azt, azt is szereted nem?


Ha az éneklést szeretnéd jobban (ugye ezt hosszútávra el kell döntened), akkor beszéld meg a szüleiddel, hogy bizony neked az éneklés sokkal fontosabb és azzal szeretnél foglalkozni a jövőben, vagy éppenséggel most jelenleg neked sokkal fontosabb, hogy énekelni tudj, és ezt a vágyadat megéld és a hangodat kiadd.


Egy válogatásra pedig egyszer csak el kell majd menned. Különben hogy leszel színész vagy énekes. Bátorság. Biztos nagyon ügyes vagy.

2010. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszike,én csak ugy szoktam énekelni hogy más előadókat hallgatzok és össze olvad velük a hangom pl:miley cyrus
2010. jún. 16. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el meghallgatásra, de előbb készülj fel. Énektanárt is szerezhetnél a nyári hónapokra, esetleg szerezz egy furulyát, meg hozzávaló furulyaiskola kottát, ez a hallásodat kicsiszolja, meg egy kis zeneelmélet is...

Persze vannak született kirobbanó tehetségek, de ha az lennél, több lenne benned a magabiztosság, és a merészség. De a született tehetségek is tanulnak énekelni, úgy tudom. Meg akkor az énektanár is meghallgat, megbíztat, vagy esetleg nem. Úgy nem érdemex elmenni, hogy csak egy nagy leforrázás. Ha csak mérsékelten vagy tehetséges, tanulással akkor is kifejlesztheted magadat, ha igazán akarod.

2010. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam e én ugyszeretném hogy 14 éves koromban járjak először énektanárhoz,mert akkor már a szüleimnek sincs annyira beleszólásuk.
2010. jún. 16. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz elmenni akkor ne is indulj,ez egy olyan pálya ahol neked kell szórakoztatnod nem pedig arról szol hogy téged bátorítanak.Akkor indulj ha úgy érzed hogy te szórakoztatni akarod azt aki téged nézz,és értük vagy,nem pedig a nézők érted.Semmi eredményt nem érsz el ezen a pályán ha nem vagy rátemet és nem ez az életcélod.
2010. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!