Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik irányba induljak el?...

Melyik irányba induljak el? Többi lent!

Figyelt kérdés

Munkával és családdal is összefügg a kérdésem.Tehát arról lenne szó hogy a párommal tervezgetjük hogy ki megyünk külföldre dolgozni és már meg is lenne a helyünk.De ugyanakkor nem tudom hogy mennyire jó ötlet hogy együtt menjünk és hogy egy helyen dolgozzunk.Igazából itt ahova mennénk nagyon jó lehetőség lenne arra hogy meg alapozzuk a jövőnket és tudnánk elég jól gyűjtögetni és olyan 3-4 évre tervezzük a dolgot,de ez csak is a munkáról fog szólni,és pontosan ettől félek hogy a kapcsolat rovására mehet a dolog,de viszont ha ezt végig csináljuk akkor utána anyagi gondunk nem lesz az életünk hátra levő részében.Tehát ebből szépen feltudnánk építeni a jövőnket,ő is és én is spórolós.

Vagy pedig lenne az a verzió hogy mivel itt lakunk az osztrák határ mellett hogy ide járnánk át dolgozni,csak akkor sok menne el benzinre és egyéb kiadásokra és ugye a lakást is fent kellene tartani,ha oda messzebb mennénk,amit az előző verzióban írtam ott állnák a szállásunkat és a kajánkat.

Tehát ki melyik verziót választaná?


Én 28 vagyok ő 21.


2011. júl. 6. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjetek egyutt. Meg el sem indultatok, mar negativoskodsz. Menjetek, jo elmeny lesz.
2011. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

menjetek együtt. ha jó a kapcsolat,az nem viselheti meg,h együtt is dolgoztok. én is együtt dolgoztam a párommal,együtt is éltünk,már házasok vagyunk,2 szép gyerekkel,most azon vagyunk h együtt elindíthassunk egy vállalkozást. ha közös célért dolgoztok,az csak megerősíti a kapcsolatot.


szóval: hajrá!!!

2011. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt! Ez nem kérdés! Miért menne a kapcsolat rovására a dolog? Hiszen pont azért mennétek, hogy a javatokra váljon! Nem? Na hát akkor?:)
2011. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!